Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nem kínzás a...

Szerintetek ez nem kínzás a kutyának? Én reagálom túl? úgy tarkón vágnám a kölyköt, ha ezt még egyszer megcsinálná!

Figyelt kérdés

[link]


Bele markol szegény kutya oldalába, hogy maga mellé állítsa!

Csinálta volna ezt akkor ha ott vagyok, kapott volna egy pofont!


Ti szerintetek ez nem fáj a kutyának? Látszik, hogy oda akart kapni a kutya!


Mit tettetek volna?



2014. dec. 26. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem annyira nem számít kínzásnak, max. kicsit kellemetlen.. Pl. játék közben is harapadálják egymás bőrét a kutyák, mégse megy kínzásszámba. Ha a kutya neveletlen, akkor muszáj valahogy kimutatnod, hogy te vagy az úr a háznál, különben a fejedre fog nőni :)
2014. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Jé...Gyuri :))

Potom 17 éves film :))

de, érzékenyen érintette a kutyát ez a mozdulat. És akkor mi van? Gondolom, a gyerek később megtanult helyesen bánni a kutyával.

Amúgy ilyen helyzetben nem pofon kell, hanem megmutatni, hogyan lehet másként.

2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Cdak nekem nem mutatja a videot?
2014. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy traumát nem okozott a kutyának. Valahogy nevelnie kell főleg a munkakutyákat amiknek nagy a mozgás illetve feladat igényük. Sokszor egy vékony pálca is jól jön ha kell. Hidd el nem kell ott 3-nál többször odacsapni megtanulja az. Én pásztorkutyánál tudom, hogy hogy működik az ilyen dolog. Van két kamasz komondor akik gyakran túllőnek a célon. Hatalmas termetűek és kellemetlen amikor ugrálnak az emberre, vagy rongálnak. Olyan brutális állkapoccsal rendelkeznek hogy már hiába bántom őket lehet én húznám a rövidebbet. De a sinkáknál ott egy vékony pálca már kellett. Egyikőjük még most tanul és vadabb mint a másik. Ha nem kapna a fejére régen agyon hajszolta volna a jószágot. Szóval atyai pofonok kellenek de mértékkel.
2014. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én dédelgetésnél is összemarkolom a kutyám bőrét és imádja. Szerintem a felvételen sem oda akart kapni, inkább csak hátranézett, hogy mi történik.

A gyereket is erőszak mentesen kell nem csak a kutyát, elég nagy baj lenne, ha minden hibájukért tarkón vágnánk őket.

2014. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A videót ugyan nem láttam,de pont ilyen helyzetbe került a csemetém is,állatkínzásnak vette egy vadidegen a kutyasuliban tanult módszert.Hogy ott helyben nem ütötte meg a gyereket nem rajta múlt,hanem egy rakat kisebbségin,akik megáltak az artikulátlanul üvöltöző felnőtt mellett.Szóval gondold át nagyon,mit is tennél hirtelen felindulásból.Meg azt is,hogy egy pofonnal mit érnél el.mondjuk ha utána te kapnád.
2014. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez nem kínzás. Csak jelzés a kutyának, hogy figyeljen a gazdára.

És azt nem láttad, hogy amikor teljesítette amit kell, akkor megsimogatta a fiú a kutyát? Egy állatkínzó nem nagyon tesz ilyet.


És elárulom, a nagy Cesar Millan meg azt mondja, finoman lábbal bökjük oldalba (magyarul rúgjuk meg kicsit) a kutyát, ha pórázon nem mellettünk megy, amikor kellene neki.

Lehet állatkínzó vagyok, de a pit keverékem a közepes rúgást sem érezte meg (még jó hogy nem láttad, agyon vertél volna érte), úgyhogy hanyagoltam is a módszert.

2015. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mopsz kutyus válasza:
0%
jól pofán meg seggbe rúgtam volna! :-)
2015. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bollocks ***** válasza:
Kérdező: gondolom te az a típus vagy, aki a bichon/yorkie keverékedet a hónod alá csapod, hogy nehogy egy haja szála is meggörbüljön.
2015. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!