Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lidlben van kutyanyiro tenyleg...

Lidlben van kutyanyiro tenyleg? Mennyi kb az ara?

Figyelt kérdés
Mondta egyik ismerosom hogy van. Vett mostansag valaki? Mennyiert van? Legyszi olyan irjon, aki vett es nem csak talalgat! Gondolom egy vagy ket fele van mert nem allatbolt, max elvetve van egy fajta. Arat legyszi valaki!!

#kutya #macska #Lidl #Aldi #kutya nyirogep #allat nyirogep
2014. dec. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Egyet mondok ilyen helyen ne vegyél kutyanyírót. Nem éri meg.


Egyszer a Penny-be is volt vmi kutyanyíró, papám mondta azt hiszem ott 6-8 ezer ft volt. Vmikor rá kérdeztem a kozmetikusunknál,hogy ezek jók e. Azt mondta nem, a rendes kutyanyíró gépek 20 felett kezdődnek. Az alatt olyat kapsz amivel max 1x nyírod meg a kutyát. Sőt volt olyan vendége aki olcsó 5 ezres nyírógéppel neki esett a kutyájának,de csak a kutya felét tudta le nyírni,mert bedöglött a gép.

2014. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Úgy tudom, hogy nem az állandó készlet része, hanem néha az akciós cuccok között szokott lenni. Ha dobnak be hozzátok Lidl-es újságot, akkor abban meg tudod nézni.

Én vettem, asszem valamikor ősszel, talán szeptemberben, én is az újságban láttam. Olyan 4ezer körül volt az ára, maga a gép, többféle cserélhető fejjel, meg ilyen kis kefével.

2014. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Megint az előző vagyok. A kutyusunkat rendszeresen kozmetikus nyírja, de mivel marha gyorsan nő a szőre néha én is megcsinálom. Már többször használtam ezt a Lidl-s gépet és eddig hibátlanul működött. :)
2014. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!