Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kutyafajtát ajánlotok?

Ti milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eldöntöttük, hogy lesz kutyánk.Viszont én még új vagyok ebben a témában,és utána néztem a neten pár kutyafajtának, de nem igazán tudom hogy melyik a "legjobb". Szerintetek?
2014. dec. 27. 08:09
 1/3 anonim válasza:
attól függ, hogy hova, milyen szándékkal, mekkora méretűt, fiút vagy lányt, betudod-e vállalni a gondozását sts, stb... ha lesz kutyád több év gondoskodásban kell gondolkodnod viszont egy őszinte, hű barátod és társad lehet idővel
2014. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés amit írsz.

Sok mindentől függ. Hol tartanád? Mennyi pénzt szánsz rá? Hogyan tervezed a kutyával a mindennapokat, mennyi időt szeretnél/fogsz tudni rászánni? Stb.

Egyébként, ha nincs egy konkrét fajta, amit mindenképpen szeretnél, akkor legjobb egy menhelyről választani. Kezdő kutyásnak egy fiatal, könnyen kezelhető természetű kutyust ajánlok. A menhelyeken tudnak ajánlani hozzád illő kutyát, ha elmondod, hogy hogyan milyen körülmények között szeretnéd tartani, és hogy kezdő vagy.

2014. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán ez segít: melyik-kutya-illik-hozzam - CityDogs. De,ez tényleg csak segítség, nem feltétlenül lehet hinni az ilyen teszteknek.
2014. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!