Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ennek a kiskutyának...

Mi lehet ennek a kiskutyának az apja?

Figyelt kérdés

Az anyja német vizsla (fajtatiszta)

Az apját nem ismerjük. Ez lenne a kérdés, illetve az, hogy a kölyök méretei, jellege alapján milyen jellegű lehet.


Az összes kölyök fekete, ennek a kölyöknek fehér gallérszerű minta van a mellkasán, a kölyök 6 kilós.


Feltételezzük, hogy az apja is fajtatiszta, (német dogra tippelek, vagy német dog jellegűre)


[link]


Köszi a válaszokat!


2014. dec. 27. 16:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az első fotón 2 hetes, a másodikon kb 6, az utolsó fotókon 2 hónapos. Már elérte a 6 kilós súlyt, szépen fejlődik.
2014. dec. 27. 16:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tippelni kéne, azt mondanám, labrador, de lehetett egy felismerhetetlen keverék is, amikből éppen ezek a vonások kerültek át a kölyökbe, franc tudja. Majd felnőttkorában mutasd meg újra, addigra talán látványosabb lesz, hogy miféle.
2014. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Labrador? Bár nem vagyok benne biztos.
2014. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A biztonság kedvéért felteszek néhány friss fotót.

Leginkább az érdekelne minket mekkora méretre és milyen jellegre számíthatunk.


Ezeken kereken 2 hónapos, itt 6 kilós a kutya.


[link]

2014. dec. 27. 17:00
 5/11 A kérdező kommentje:
(Ha valakit esetleg érdekel, pár kölyök még elérhető a szomszédunknál, tudok adni egy telefonszámot.) De persze a kérdést nem ezért írtam ki.
2014. dec. 27. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is a labradorra voksolnék inkább.
2014. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a farkával mi történt?
2014. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

rövid farka van, a többinek hosszú volt.

Érdekesség, hogy az előző kutyánk ugyanennek a német vizslának a kölyke volt (6 éves, de elütötték)

Ő német és magyar vizsla keverék volt, nos neki is ilyen volt a farka, mindenki kérdezte mindig, hogy le van-e vágva.


Nos ezért is esett őrá a választás a kölykök közül.

2014. dec. 27. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy labi :) Az én kutyám labi-német vizsla mix. és kb. így néz ki :)
2014. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, küldenél nekem egy képet róla?
2014. dec. 27. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!