Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is feleslegesen...

Szerintetek is feleslegesen akadtam ki?

Figyelt kérdés

Elmentünk az ünnepekre telelni és addig rábíztuk a 3 éves törzskönyves Beagle-nket a szomszédra,hogy vigye sétálni meg, hogy etesse. És mikor hazajöttünk nagy örömmel jött és mesélte,hogy a szuka beagle-jét befedeztette a miénkkel. De hozzátette,hogy ne aggódjak majd kapok belőle pénzt.

De nekem nem kell se a pénz se semmi. És szerintem nagyon felháborító,hogy a megkérdezésem nélkül az én kutyám közreműködésével szaporít.


2014. dec. 28. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan... az ilyet nem lehet feljelenteni? :O
2014. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító bizony! Tuti nem bírnám ki, hogy verjek be neki egyet... Hogy jön ő ahhoz, hogy csak úgy befedezze vele a kutyáját, vagy akármilyen másik kutyát!? Ha a tiétek lenne a szuka, akkor is ezt csinálta volna vajon?
2014. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Ez tényleg felháborító!

De most már nem tudsz mit csinálni. Esetleg rá tudod venni a szomszédod, hogy ivartalaníttassa a kutyáját. Észérvekkel persze. Elmondod neki, hogy bármilyen betegsége lehet a kutyáitoknak, amikről nem is tudtok. Mivel nem estek át a szükséges vizsgálatokon, nagy valószínűséggel beteg kölykök fognak születni. A menhelyek tele vannak, nem fogják őket befogadni.

A szukát vemhesen is ivartalanítják, semmi baja nem lesz.

És a saját kutyádat is ivartalaníttasd!

2014. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Eddig azért nem ivartalanítattuk,mert semmiképpen nem tud kiszökni, odaadni meg úgysem akartuk soha senkinek. És ezért nem nagyon akartuk. Mostanában kezdtünk gondolkodni rajta újra,mert olvastam,hogy tovább élhet,ha ivartalaníttatjuk. Már bánom,hogy hamarabb nem cselekedtünk. Az biztos, hogy rá soha többet nem bízzuk a kutyát. Nagyon ideges vagyok még mindig.... :S
2014. dec. 28. 12:14
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Iratnak vele egy papirt, hogy elismeri az aktust, es hogy o akarta.

Utanna keresnek egy elegge korrupt allatorvost, akival kiadatnak egy nyilatkozatot, hogy leirhatatlanuldragan gyogyithato, de szerencsere o kigyogyitotta belole betegseget kapott a szukatol a kutyatok, es kifizettetnem a szomszeddal a szamlat... Csak a miheztartas vegett.

2014. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam volna neki egy taslit egy lapáttal!
2014. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem volt szép a szomszédtól, de ezen forgatni magad szerintem hülyeség.
2014. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Valahogy rá kellene venni, hogy ivartalanítsa a szukát, ha máshogy nem megy, akkor fenyegetéssel (pl, hogy feljelented, ilyesmi, sztem úgysincs vele tisztában hogy mennek ezek a dolgok). Én tuti nagyon ideges lennék már csak azért is, mert ki tudja hova kerülnek majd a kölykök, biztos, hogy egész életemben forgatnám magamat rajta.
2014. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
aha és te meg egy állatot odaadsz az első szembejövőnek, mert te pihengetni óhajtasz. Én soha nem adnék ki állatot annak, akiről nem tudom, hogy megbízható. Mondhatnám úgy is, hogy ez tanulópénz volt, és megérdemelted. Majd legközelebb kevésbé leszel felelőtlen.
2014. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
9-es... azért ezt nem gondolnám még a szomszédomról se.
2014. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!