Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen európai hirdetőportálok...

Milyen európai hirdetőportálok vannak amin állatokat is hirdetnek?

Figyelt kérdés
Például a neves tenyésztők külföldről szeretnének hozni vérfrissítést, honnan szoktak keresni? Ebay-en nincsenek állatok, de valami ilyen nagy oldalra gondoltam

2014. dec. 28. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik.... Neves tenyésztők pontosan tudják mit akarnak és az adott tenyésztőt keresik meg akinek a kutyái és vérvonala amit tenyészt, tetszik nekik. Ilyen oldal biztos van amit keresel, de az is biztos, h semmi jóra nem számítanék ilyen helyen, ahogy a magyar oldalakon sem.
2014. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A neves tenyésztőknek van egy ismertségi körük, tudod, a kutyakiállításokra sokan járnak, van hogy más országokból is, és 99%-ban ez az ilyen "ismerkedések" helyszíne, és ott élőben látják is a kutyákat. Vagy a kennelek honlapjait nézik.


Az ilyen Ebay jellegű oldalakat meg felejtsd el, a kutya egy élőlény, nem egy porszívó vagy egy kávéfőző. A magyar oldalak is olyanok, amilyenek...

2014. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és persze az nagyon nagyon kevés, hogy megnéz egy képet az ember a kutyáról. Abból nem derül ki a természete, a mozgása, meg egy kép nem mindig azt adja vissza, amit élőben lát az ember. Tehát ha ez így működne, ahogy te feltételezted (Ebayről válogat kutyát), akkor igencsak sok csalódott tenyésztő lenne.
2014. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak, de mivel sokan nem hirdetnek, jobban jársz, ha az adott nyelven keresel rá a tenyésztőkre, vagy az egyesületre, ahol fenn van valamennyi elérhetősége és onnan indulsz el.
2014. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen oldal max válogatni tud:

dogforshow.com

2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem vagyok tenyésztő, csak érdekelnek a külföldi hirdetőoldalak is, megnézném kint mi a helyzet a tenyésztőkkel, milyen az áruk az állatoknak. Voltam már több kiállításon, és tapasztaltam hogy nagyon sokan vannak akik egyáltalán nem is beszélnek magyarul, de jönnek kiállítani a cicust-kutyust.:)
2014. dec. 28. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem beszélek se németül se lengyelül mégis megyek jövőre oda kiállítani...
2014. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj hát már hogy ne lenne...


[link]

[link]

[link]

[link]


Meg még a többi egymilló másik oldal. És nem kell írni, hgy tenyésztők nem hirdetnek, megnéztem mindegyik fenti oldalt, vannak tk-s, oltott, féreghajtott kölykök kezdőcsomaggal, biztosítással, szűrt, temperamentumvizsgás szülőktől. Nyilván aki olyan szinten tenyészt, annak a kutyáit Európa-szerte ismerik azok, akik kiállítanak, szóval nekik erre nincs szükségük, de ne mondjuk már, hogy külföldön nem hirdetnek tk-s kutyákat.

2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!