Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek valami hasonló kutyát?

Ismertek valami hasonló kutyát?

Figyelt kérdés

Szerettem volna magam mellé társnak egy kutyust, már rég fontolgatjuk a párommal. Volt egy elképzelésem milyen legyen, ami mindkettőnknek nagyon tetszett. Találtam egy pontosan olyan kinézetű, viselkedésű kutyut ,amilyet szerettünk volna, egy menhelyen, csakhogy nem adják nekünk örökbe mert állítólag bántja a macskákat, nekünk meg van 3....


[link]



2014. dec. 28. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

válassz kölykött és akkor nem lesz baj: amugy meg ezt nem ajánlom elsö kutyának


macska mellé meg csak kölöyk kutya

2014. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem első kutya :)
2014. dec. 28. 17:43
 3/11 sippara ***** válasza:
95%
Mindkét kutyám úgy jött, hogy meg akarta enni a macskákat, most együtt élnek négyesben gond nélkül :) szánhúzóéknak szokásuk kissé túlspilázni ezt a "jajatyaúristenmegesziamacskát/patkányt/egyébállatot" témát :)
2014. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Szabadulj meg a macskáktól. Vagy keress másik kutyust a fajtamentésen keresztül!

Belenézve ezekbe a gyönyörű szemekbe, biztos nem hagynám ott...

A szánhúzó fajtamentésnél biztos van ilyen, vagy hasonló kutyus!

2014. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit ne mondjak, nagyon rosszul esett hogy nemet mondott az alapítvány. Nagyon jó környéken élünk, nagyon beleszerettem , sokat írtam magunkról, személyesen is szerettem volna találkozni.. erre. Kiknek adnak örökbe , ha nekünk nem? Tökéletes hely ez, egy kutya számára. ....nem értem, nah mindegy.
2014. dec. 28. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi az indokuk, hogy van három macskátok? :D Ez elég gyatra kifogás. sipparának igaza van, sok kutyára ráfogják, hogy nem jön ki más állattal, de aztán kiderül, hogy mégis. Szerintem menjetek oda személyesen.
2014. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az alapítványok nagy része egyáltalán nem ismeri a náluk lévő kutyákat, vagy nem olyannak mutatják magukat, amilyenek egyébként lennének. Ott be vannak zárva, nem úgy vannak foglalkoztatva, ahogy kellene, így sok viselkedésproblémájuk lehet. Több kutyára rámondták már, hogy nem jön ki más kutyákkal, erre láss csodát, a leendő gazdi ragaszkodott a kutyához és semmi gondja nincs a többi kutyával.


Egyébként ha fiatal a kutya, akkor még simán nevelhető, alakítható.

2014. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ödi2 ***** válasza:

Ha bántja a macskákat,de egyébként formálható,örökbeadható,akkor ennek a döntésnek a TI döntéseteknek kell lennie...

Menjetek oda személyesen,ismerkedjetek a kutyával és döntsetek az alapján. Vállaljátok,h sajátfelelősségre elviszitek,hiszen ez akár rejtett tulajdonság is lehetne,ha mondjuk addig nem találkozna macskával...

De azt hozzáteszem ha rákapott a zsákmányolás ízére,akkor az alsóneműt felkötni,kutyaiskola,hasonló problémás kutyák gazdáitól tanács stb-stb...

De lesz egy csodás kutyátok,ccsak kitartás is legyen,mert ez csak Tőletek függ.

Sok sikert!

2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az alapítvány eldöntheti, hogy milyen feltételekkel adja örökbe a kutyát. Ha ők úgy látják, hogy macskás házba nem adják, el kell fogadni, mert még mindig jobb, ha náluk marad, mintha elviszik, szeretik, próbálják megoldani a problémát, de nem tudják és a kutya visszakerül, mert az meg a kutyának rossz. Azt meg nem akarják. Ennyire egyszerű.
2014. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!