Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy francia bulldogom....

Van egy francia bulldogom. Imádom. Öröm vele az élet, de annyira zavar, hogy a barátnőm meg mindenki csúfolódik, hogy röfög. Tudom, hogy furcsa hangot ad ki, de nekem tetstik, aranyos és vicces. Mit tehetnék? Nem lehet őket sehogysem leállítani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd meg, hogy lapozzanak a kutya témáról.
2010. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, nem vagyunk egyformák... személy szerint én imádom az angol és a francia bulldogot is, szólj nekik, hogy foglalkozzanak mással:) Igy színes a világ!
2010. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Mond meg nekik, ha nem hagyják abba a csúfolódást, akkor bizony rájuk uszítod és lesz nemulass!
2010. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bulldog ilyen. A bulldog egyenlő a röfögéssel. :) Akinek nem tetszik, az ne hallgassa. Ne foglalkozz vele, aki ezen csúfolódik, az magáról ad ki szegénységi bizonyítványt.
2010. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanazt akartam mondani mint a 22.47-es.

Bulldog = röfögés. Én ezért is imádom őket..

Ha tudná a barátnőd,hogy mennyire tud horkolni a bulldog!!:)

2010. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Választanod kell, vagy a bulldog vagy a barátnő. Én az elsőt ajánlom. Lány van sok, de ha megszoktad a bulldogod röfögését, nehezen tudnál átállni másikra. Mindegyik egyedien röfög.
2010. febr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tudja megérteni ezt, az nem igazán a barátod. Mond el nekik is ezt, ahogy leírtad, így őszintén, ha ténleg a barátod meg fogja érteni, hogy fontos neked és zavar hogy csúfoljátok.
2010. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!