Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiúk, Lányok vannak itt...

Fiúk, Lányok vannak itt olyanok akik tartanak Akitát?

Figyelt kérdés
Mi velük kapcsolatban a tapasztalatotok mert szeretnék majd egy olyan kutyát én is a közeljövőben és csak kb-ra szeretném tudni mire számíthatok! :)
2014. dec. 29. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég ritka, mivel a jó minőségű akita drága. Itt,a wikipédián remekül leír róla sok mindent, persze ne feledjük,hogy minden kutyának más a személyisége. Egyébként ha jót is akarsz cselekedni..Budapesten, a Herosz kutyamenhelyen éppen van egy akita kutyus,akit örökbe lehet fogadni. Személyesen ismerem, vittem őt sétálni. Ha kertem lenne és több időm,már rég hazahoztam volna. Imádott minket,úgy alapól az embereket,séta közben kb. 2 percenként megállt,hogy felugorjon ránk "megölelgetni". Édes volt. Csak más kutyákkal nem jött ki. Erős fizikumú ember mellé ajánlanám,mert bárhogy is nézzük,nem egy 5 kg-s kiskutyáról van szó,nehéz tartani. De én nagyon megszerettem.


[link]

2014. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akitám van, erős, domináns jellem. Ajánlott már kölyökkortól kezdve kutyusok közé vinni, hogy később ne legyen velük ellenséges és agresszív. Gyerekek kezébe nem ajánlanám, erős, határozott vezetőre van szüksége, mert ha nincs jól nevelve, igencsak veszélyessé válhat. Jó kezekben egy nagyon hűséges és ragaszkodó, intelligens, nemes kutya válik belőle. Sajnos sokan szaporítják Magyarországon a gyenge idegrendszerű akitákat. Csak tenyésztőtől javaslom a kicsi beszerzését.
2014. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!