Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 és fél hónapos magyar+labrad...

Neda10 kérdése:

7 és fél hónapos magyar+labrador keverék kutyám van eddig mindig is kicsi büdös volt a szőrme furdettem amr vele kutya samponal (panzi) de még mindig büdi maradt miért van ez? Nem jo a sampon? Mást kell vennem? Várom a normális válaszokat.

Figyelt kérdés
kutya szőrme

2014. dec. 29. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A samponnak semmi baja, normál esetben nem is szabad egy kutyát évi 2-3 alkalomnál többször fürdetni.

A kutya szaga legnagyobb arányban a bevitt tápláléktól és az egészségi állapotától függ. Ha vacak kaját kap, vagy szimplán nem bírja rendesen emészteni, vagy hormon baja lesz, esetleg tele van a bűzmirigye, akkor büdös lesz.

2014. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

milyen kaját kap?

a bőre milyen állapotban van?


én barna flakonos betadin szappannal "szoktam" (tavasszal és ősszel)fürdetni, az olyan, mint egy sampon és szerintem jó illata van.

2014. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is magyar+labim van, 9 éves, életünk értelme! :)

Szerintem is a táplálék lehet a bűnös.

2014. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A panzi egy vacak sampon,válassz néhány kategóriával jobbat.Van olyan kutya,amelyiknél teljesen nem tüntethető el a kutyaszag,vagy néhány nap múlva visszatėr,egy kozmetikus mindenképpen ajánlott,aki megmutatja,elmondja a szőrtípusnak megfelelő ápolást.
2014. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fingkirály ***** válasza:
A mi kutyánk is kutyaszagú, mégsem mondtam sohasem rá, hogy büdös. Az az ő "illata", és imádom, ráadásul meg tudom különböztetni idegen kutyák szagától :)
2016. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: más a kutyaszag és más a büdös kutyaszag. A te kutyád nyilván nem büdös, ezért mondod, hogy illata van. Én is azt szoktam mondani a sajátomra, hogy otthon illata van, de mikor már érik neki egy bűzmirigy kinyomás akkor az minden csak nem illat.
2016. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!