Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök huskyt mennyire sétálta...

Kölyök huskyt mennyire sétáltassak ilyen időbeni?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos lakásban van tartva és kint -8 fok van és hó

2014. dec. 30. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg egy "hóba kitalált" fajta...
2014. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Inkább rövidebb időszakokra vidd ki, gyakrabban. A lényeg, hogy mozogjon kint, ne ácsorogjon és akkor nem fog megfázni. Ez minden kinti-benti kutyára érvényes :)
2014. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja, hóba kitalált.. de ott, ahol kitalálták a hóba, nem vitték be a házba, így hozzá tudott rendesen szokni a hideghez... erről ennyit :)
2014. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
A kölyköket mindehol beviszik a tenyésztők...Még alaszkában is....
2014. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak nem fázik annyira, mint egy csivava, annak ellenére, hogy a melegből viszik ki a hidegbe...


Amíg mozog és jól érzi magát, addig. Fogod látni rajta, ha fázik, habár én rohangászó, fázó kuyát még nem láttam. Így amíg aktív, kinn lehetettek, órákat is akár. Ha elfárad, remeg, akkor meg hazamentek.

2014. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ahol kitalálták nem is -8 fok a hideg. Ott az a meleg. Ha fázik majd fut, tud. Nem kell túlfélteni, nem cukorból van.
2014. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 4 hónapos rövidszőrű vizslámat is kiviszem. kap kabátot és mehet. Elintézi amit kell, picit futkározik. Ha látom hogy már didereg akkor haza. A huskynak annyival jobb a dolga, hogy van bundája. Neki szerintem kabát sem kell, de ezt Te látod rajta.

A lefárasztás ilyenkor otthon van, mivel kint nem tudunk elég időt eltölteni. Feladatozunk, meg játszom vele.

2014. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!