Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég fontolgatom, hogy befogadok egy kutyut. Fiatal lány vagyok, gyakran egyedül töltöm itthon az időmet mivel a párom sokat dolgozik. Hatalmas kertes házban élünk. Voltam menhelyen , de sajnos az a kutyus akit örökbe szerettünk volna fogadni nagyon félős. Közepes vagy nagytestű kutyát szeretnék, aki társammá válik, őrzi a házat és legfőképp engem. Nyárra jó túrázó társ, és kijön mindenféle állattal. (szomszédba tyúkok vannak)

2015. jan. 1. 15:01
 1/3 anonim válasza:
78%

Nekünk golden retriever van, de ez a kutyus egy csoda! Nagyon kedves azokkal akiket szeret de az idegeneket elhajtja rendesen. Kiskorában persze rossz, de ha felnő akkor nagyon nyugodt kutya lesz belőle, bár ez neveltetés kérdése is. A cicánkkal nagyon kijönnek egymással, együtt alszanak, játszanak.

Régebben bernáthegyink volt és ugyanazokat tudnám felsorolni szinte mint az előbb. Én még kicsi voltam mikor megkaptuk ezért nem is nagyon emlékszem de azt tudom hogy nagyon nyugodt és jó kutya fajta ő is.

Gondoljátok át hogy tényleg menhelyről akarjátok-e venni, mert nem mindegy hogy hogy volt felnevelve, tudod.

Remélem segítettem!:) És mellesleg mindkettő kutya gyönyörű! :)

2015. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jelenleg golden retrieverünk van. Tündér egy kutyus, mindneki imádja, Ő is imád mindenkit. az biztos, hogy nagyon okos. az előbbiek miatt ház őrzésre nem biztos, hogy a legalkalmasabb. a miénk biztos körbeszeretgetné a betörőt, sőt segitene is neki. :) Persze mint sok más ez is nevelés kérdése. Néhány tyúkkal és egy macskával jól el bandázik a kertben. a macskatól még a cickányt is elveszi, hogy a macska ne bántsa. Nem tudom menhelyen mennyire vannak goldenek, de ha találsz akkor érdemes elhozni.
2015. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KGabi0000 ***** válasza:

A félősséget is ki lehet javitani,hidd el egy kis szocializáció és kutyasuli után az a kutyus is olyan lenne mint a többi.Csak nevelés kérdése meg azért biztos furcsa lehet neki ismeretlen emberek között.A menhelyen sokféle kutya van,ami közül lehet válogatni,ha az egyiken nem találtatok,akkor lehet egy másikon majd igen.Ne adjátok fel!

Egy fajtatiszta kutyuli fajtától függően 100.000+-ba kerül,tehát én jól megfontolnám,mivel olx.hu-ról nem érdemes kutyát venni.

2015. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!