Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik panelban laknak, milyen...

Akik panelban laknak, milyen fajta kutyátok van?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki milyen kutyát vállal be panelban. :)
2015. jan. 1. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
79%

törpeuszkár.


Vannak kifejezetten lakásra tenyésztett kutyák, ezek nem jól bírnák kint, sőt, van amelyik egyáltalán nem bírná például télen. És vannak kinti kutyák, ezek pedig odakint érzik jól magukat, a lakásban megőrülnének. Értelmes, állatbarát ember eszerint válogat, hogy milyen kutyát vállal be.

2015. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
cocker spániel
2015. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Törpetacsi. Sokat kell vele sétálni, meg jól le kell fárasztani. Kicsit ugatós, de nem nagyon hangos, a környéken imádják :)
2015. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Westie. Mindenképp kistestű kutyát akartunk, így esett rá a választás, mert nagyon elbűvölő.
2015. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne, hogy milyen időközönként viszitek őket sétálni, és mennyi időre? :)
2015. jan. 1. 20:41
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Labrador, viszont ő már azelőtt velünk volt, hogy panelba költöztünk volna, de nagyon jól bírja, feljövünk egy-egy séta után bejön, és úgy horkol, mint egy medve :)
2015. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
én vagyok a labis. Mi naponta 3x visszük le, egy gyors reggel és este, és egy 2, 2,5 órásra délután :)
2015. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
Törpetacsis vagyok: naponta 3x visszük felváltva a szüleimmel (éppen ki van otthon), általában max fél órára így télen, amúgy meg csak 4 hónapos a kutyus, szóval más helyzet még nem nagyon volt
2015. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Bár most már nem panel, de német juhász keverék meg pitbullkeverék. A pit mondjuk csak kertesben volt velem, de az öreggel évekig laktam panelban (eleve oda is vittem haza), és hát sétáltatás szempontjából tök mindegy, hogy egy kutyát kell levinni vagy kettőt, és hogy azok mekkorák. A mostani lakásunk se nagy (50 nm), és inkább bent vannak, mint kint, mert sok a mérgezés, meg hát a piteket szeretik lopni is. Szóval az se számít, nem otthon kell lemozgatni a kutyát, hanem sétán :)
2015. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és még lakásban volt egy séta munka előtt, munka után, meg lefekvés előtt. Általában a munka utáni volt hosszú, akkor tudtunk bandázni.
2015. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!