Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire kutyánk velünk...

Yorkshire kutyánk velünk alszik. De minden mozzanatra elkezd ugatni. Ha megmozdul calaki az ágyon már ugat mit lehet csibalni hogy tudjunk aludni mellettte?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki elkezd suttogni akkor ugat. Ha valaki megmotdul akkor ugat. Ha kint ugat egy másik kutya akkor ugat. Nem lehet tőke aludni. 10 percenként felébreszt... Másik szobába nen lehet elcsukni merrt akkor kaparja az ajtót meg nyüszít ugat. Kicsit gyenge az idegrendszere amúgy.

2015. jan. 2. 10:50
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem engedd meg hogy a hugod nevelje, leírás alapján jobban bánik vele, és több ideje is van.Én nővérem spánieljét örököltem így meg, addig csak ágyban aludt, rántott húst evett. Na az első pár nap szenvedés volt de hamar megtanulta ki a főnök, van kosara szobán kívül, ráfanyalodott a tápra is. Mondhatni jó kiskutya lett belőle.
2015. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
96%
Te jó ég, nemhogy sétáltatva nincs rendesen az a kutya, de még az udvarra sincs kiengedve???????? HOL VÉGZI A DOLGÁT???? Ugye nem a házban????????????? Keress neki nagyon sürgősen másik gazdát!!!
2015. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 SzMHZs ***** válasza:
96%
Nem szoktam ilzen válaszokat adni, de... Mi a szent sz*rnak kellett a kutya...?
2015. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 SzMHZs ***** válasza:
Elnézést: *ilyen
2015. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Ja majd elajándékozok egy kutyát ami 90 ezer forintomba van? Bolondok vagytok? Vagy majd szét téetem a kintiekkel nem? Bolondok vagytok ti...
2015. jan. 2. 19:47
 16/52 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kutyát nem akarod nevelni, használj füldugót.
2015. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 compactegon ***** válasza:
93%
neked a kutya a 90ezerről szól, és nem arról, hogy jól érezze magát? akkor add el, ha csak a pénzt sajnálod.
2015. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

Hat...

Fuldugo!

Gyorsabb mint a neveles, es meg a kutyat sem kell elajandekoznod. Hamar 90e volt.

Vagy tenyleg megneveled. Vannak nagyon jo konyvek a temaban.

2015. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
95%

Miért adtál 90 ezret egy olyan dologért, amire nincs is szükséged?

Kb 2 ezerből megúsztál volna egy plüsskutyát, ami megfelel neked, és még nem is ugat...

2015. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 SzMHZs ***** válasza:
94%
Nyilván mi nem vagyunk normálisak. Érdekes módon, én tudok aludni a kutyámtól. És ha az szükséges, ki tudom küldeni a szobából. Elég szégyen, hogy neked mindjárt az ára ugrott be, nem az, hogy esetleg szereted a kutyádat, és nem akarsz megválni tőle. Széttépetni? És még mi nem vagyunk normálisak...
2015. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!