Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátoknak van valami...

A ti kutyátoknak van valami kedvenc játéka? Mármint pl kezdő gazdiként nem tudom hogyha vennék neki valami sípolós rágó játékot foglalkozna-e vele. A ti kutyátok mivel szokott játszani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a puha dolgokat szereti, így plüss játéka van, a mostani éppen sípol is. Nem rombol, csak óvatosan csócsálja. Mivel abszolút antitálentum abban, hogy bármit is elkapjon röptében, főleg, ha az kemény és pont az orrára vagy a feje búbjára esik (mert ugye a száját nem nyitná ki :), így külön jó, hogy puha a játéka. Régebben dobálta is magának, ma már csak óvatos duhaj.
2015. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A miéknek a kedvence a gumilabda. :)

Van műcsontja, frizbije, szivacslabádja, de a gumilaszti jött be neki (már kilyukasztotta, de még mindig azt hordozgatja).

2015. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A bernipásztorom fél a sípolós játékoktól. Inkább más játékokat szeret, amit ki akar venni a kezemből (szájába veszi, odahozza, hogy fogjam meg, és mindketten húzzuk).
2015. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát az enyémhez odagurítotttam egy labdát, nem nagyon keltette fel az érdeklődésést.. menhelyről hozott kutya, kb 5 éves, és 4 éve vagyunk együtt
2015. jan. 2. 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:

A miénk kedvence a teniszlabda. Eszméletlen aranyos, mikor 3(!) labdával a szájában ugatja az embereket :)

Mindent szétrág, de ezt nem. Vettünk neki sokféle játékot, de 5 perc múlva már csak cafatok voltak belőle. Ezek több hónapig is bírják - aztán lecseréljük, mert mégis :)

2015. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5,5 éves pit keverék.

A sípolós játékokat imádja, de kb 2 perc alatt szétcincálja.

Ami tartósnak bizonyult, az a kötéllabda, és a súlyzó. Bár ezt időről időre (évente 1x) kettérágja, úgyhogy új fát teszek bele. Ilyen súly van egy fa nyélen ( [link] ) 4x 0,5 kg.

Még költözéskor dobtam ki a garázsból, hogy ez mehet a kukába, és kisajátította, azóta imádja (ez 4 éve volt)

2015. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak azok a nagy kindertojas belsok, az enyem megőrül erte, tegyél bele valamit ( lehetőleg ne tobb darab legyen csak 1 ) es gurítsd el :)
2015. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mentett kutyák egy része nem tud játszani, meg kell őket tanítani. Próbálgasd, hogy mi kelti fel a figyelmét, az elgurított labda, a rongy, a sípolás, a fadarab. Volt olyan, amelyik velem nem játszott, de a másik kutya megmutatta neki, hogy szuper dolog egy darab ronggyal rohangászni fel-alá, így végül ráérzett az ízére.
2015. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, hogy ezt mondom, lehet én vagyok a fura, de a kutyám kedvenc játéka én vagyok. Bármi van a kezemben azzal örömmel eljátszunk, de a legtöbbször játék nélkül, csak ketten játszunk. A kötődést is jobban erősíti ha csak ketten vagytok. Egymagában mindenki nagyon jól eltud lenni, de abban semmi közös program nincsen amivel a kapcsolatotokat tudnátok építeni.
2015. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves havanesem kedvence a gumicsirke.

Sípol meg minden:-)

Ha mondod neki,hogy:Hol a csirke?Hozd ide a csirkét!Azonnal hozza és dobhatom is el neki.:-)

2015. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!