Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A magyar terelőkutyafajták...

A magyar terelőkutyafajták (Puli, Mudi, Pumi) közül melyiknek vannak a legerősebb terelő ösztönei?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mudi :D <3

Nekem ő a kedvencem, de amúgy is van alapja a dolognak. A pőuliről pl tudom (és láttam is) hogy mára már szinte alig van ösztöne. Pumit is keveset láttam terelni, ahhoz képest hogy a mudi a legritkább közülük. Én a pumi és a mufi közül választanék. Nekem a mudi jobban bejön. A pumiban terriewrvér is folyik.

2010. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem puli keverekem volt, mindenkit terelt az utcan aki zacskot mert tartani a kezeben!
2010. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%
Puli! Nekem az van, az nagyon jól elterelget még engemet is az udvarban! És rendkívül jó házőrző!! Éber, pimasz, huncut, sunyi, imádom!
2010. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha terelőkutyát keresel, akkor a mudi vagy pumi közül válassz a feladatnak megfelelőt. Azért e kettő közül, mert a terelőversenyeken e két fajta mindig előfordul. Pulit viszont szinte nem lehet látni. Hozzáértők szerint a puli sokat veszített terelő ösztönéből.
2010. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mudi :)

A pulira azt mondják már nem annyira jó, ösztönpróbán se szerepelnek olyan jól mint rég.

A pumit nemtom.

2010. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2%
A pumi a legjobb. És a három közül ő a legekvésbé ocsmány külsejű..
2010. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A Puli vesztett az ösztöneiből?? :O:(

Na ne már!!

Erről is azok a rohaĐék kiállítási tenyésztők tehetnek.

2010. febr. 5. 16:04
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Anyád de **** méghogy ocsmány! Tudod ki az ocsmány! :@
2010. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Te magad vagy az! :@

Egyébként meg mi bajod van ember?

Jó lenne, ha azt is közölnéd, mielőtt nekem esel.

2010. febr. 5. 17:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mudi vagy pumi. Nekem egy mudim van, két hónap alatt felkészítettem munkavizsgára úgy, hogy előtte alig látott birkát.
2010. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!