Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 8 honapos kutyusom megevett...

A 8 honapos kutyusom megevett egy kb 8 cm-es hosszu vekony anyagdarabot. Lehet tole valami baja?

Figyelt kérdés
Jatszottunk es a pluss cicaja farkat letepte es en probhaltam kivenni a szajabol de inkabb lenyeltel...:( eszik rendesen meg jatszik semmi baja nincs ugyanugy vegzi a dolgat de aggodom.Allatorvost meg nem hivtam mert hetvege van es nem akartam hulyeseg miatt zavarni.Kerlek segitsetek!
2015. jan. 2. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd szemmel a kutyát, tud-e üríteni, eszik-e, nem-e kuprodik össze, de az ilyen puha dolgok gond nélkül ki szoktak jönni hátul, vagy éppen kihányja őket.
2015. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2015. jan. 2. 16:38
 3/4 bollocks ***** válasza:
Az én kutyám 6 hónapos korában egy plüssállat belsejéből nyelt egy nagyobb adagot. Utána egy napig hányt, aztán elvittem állatorvoshoz, azt mondták, hogy elakadt a belében, és pár szem táp is beakadt az anyagba. Szerencsére már a vastagbélben volt, így egy beöntés után ki is jött.
2015. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mégannyi, hogy nekem volt egy olyan ideiglenesem, ami MINDENT megevett, a végén kivették a belének egy jó részét, mert megakadtak benne dolgok, átfordult, stb, szóval nem veszélytelen a dolog, de egy puha, vékony, rugalmas dolog általában problémamentesen átmegy a kutyán.

A saját kutyám pl. zoknikat eszik, mivel nincs szárítógépem, teregetek és azt gondolnám, kétévesen már nem lop zoknit, de még most is előfordul, hogy kihányt zoknit találok. A kisebb dolgok, amik miatt aggódni szoktak, pl. nejlonzacsi, simán kijön, de amennyire aggódnak a lenyelt műanyag miatt, a kutyám minden felhajtás nélkül kakálja ki a fél mogyoróhéjakat..szóval semmi pánik, csak figyeld a kutyát.

2015. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!