Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható kutyapanzió?

Megbízható kutyapanzió?

Figyelt kérdés
A hónap végén elutazunk a családommal 5 napra.Van 2 kutyán akiket nagyon szeretünk.Nem tudjuk őket kire bízni , ezért kutyapanzióba szeretnénk őket adni BUDAPESTEN.Tudnátok ajánlani helyet? Ha lehetséges tapasztalatokat is írjatok.Imádjuk őket, és csak a legjobbat szeretnénk nekik.Előre is köszönöm

2015. jan. 2. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én remeteszőlősre szoktam vinni a kutyám. Nagyon megbízok bennük, sosem ért még csalódás és nagyon korrektek. Egyszer repülővel utaztunk haza, este 10-kor már tudtam volna menni a kutyáért, de mondták, hogy akkor már ne, mert kicsi gyerekük van. Nem számolták fel az utolsó éjszakát és mivel kutyakozmetikus is a nő, ezért fürdetve, kifésülve kaptam meg a kutyám, ami szintén ingyen volt. Ráadásul folyamatosan van napközi is, tehát sosincs egyedül a kutyám. Van a telken külön rendes ház a kutyáknak (nem kutyaház), de éjszakára a saját házukba is beengedik őket, ott is van elkerített rész nekik és legalább emberközelben vannak folyamatosan. 2500 Ft egy éjszaka, de semmit nem kell vinni csak az oltási könyvet. Kaját őt adják és naponta többször viszik őket sétálni.
2015. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Népligetbe szoktuk vinni a Strázsába.Van benti szoba és kennelek is.
2015. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!utolsó: egy kicsit többet írnál róluk ?
2015. jan. 2. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Napi 24 órás felügyelet van.Kérheted,hogy kennelben vagy szobában,esetleg fűtött kennelben legyen a kutya.Viheted a saját kajájába vagy adnak ott neki.

Ha a pénz nem számít,nagyon elit és profi a Dogmopolite Panzió.

2015. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!