Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Canicross? Hogyan tovább?

Canicross? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavasszal, és nyáron nagyon sokat futottam a kutyámmal, vettünk is hámot, deréköv és póráz még inncs hozzá, így egy övtskára erősítettem, amíg nem látom úgy, hogy komolyan érdekel, és érdemes megvenni még hozzá dolgokat. :) Na a probléma az, hogy a kutyám (mudi) csak lakott területen húz. Betonon meg ugye nem szívesen futtatom, de eléggé a város szélén lakunk, innen kb 400m és kinn vagyok a határban. Na ott teljesen megáll a lelkesedés, és nem előttem fut, hanem mellettem, mögöttem. Nem tudom, hogyan javíthatnék ezen, mert amúgy imád futni, és amíg lakott területen vagyunk, addig húz is rendesen.



2015. jan. 3. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha Pesten vagy a környékén laksz, akkor gyere el ide.


[link]


Ha nem, akkor is nyugodtan vedd fel a kapcsolatot velük, vagy a Canicross egyesülettel, nagyon szívesen segíteni fognak. Ez leginkább a gyakorlatban lehetséges, ezért érdemes lenne rendezvényekre kilátogatni.

2015. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerűen tanítsd meg a "húzz" parancsra. Én gyakran mondogattam lelkesen a mudijaimnak, amikor húztak, és hamar levágták, mit akarok tőlük. Mondjuk nálam csak az egyik szereti ezt igazán.
2015. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Megsétáltatod előtte rendesen, vagy séta helyett akarod húzatni? Kicsit hagyd, hogy szaglásszon, elvégezze a dolgát, aztán nincs mese, meló van, akkor viszont már ne hagyd, hogy mással foglalkozzon.
2015. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!