Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyás aki ide sz**att...

Van egy kutyás aki ide sz**attatja a kutyáját elénk az árokba, és nem szedi fel! Ha hazáig követném, és tele nyomnám a postaládáját, értené a célzást?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 19:17
 1/9 A kérdező kommentje:
A kutyája fekáliájával bekenném a postaládát! Kapucsengőt, kilincset...
2015. jan. 3. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez undorító, és semmi értelme nem lenne! Miért nem szólsz neki, hogy szedje fel?
2015. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Mit számít neked, hogy mi van az árokban?
2015. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ő csak egy kutya, nem tudja összeszedni maga után.
2015. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem inkább mondd meg neki, hogy zavar téged és kéred, hogy szedje össze a kutyája után.

valószínű halottnak a csók, de ha intelligensen közeledsz felé, több esélyed van a sikerre.

sajnos kis hazánkban még nem divat mindenkinél összeszedni.

2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%

Nekünk is volt ilyen kedves utcabeli ismerösünk. Mi azt csináltuk h mindig majdnem egy azonos idöpontban jött felénk. Mikor megláttuk hangosan kiszoltunk az ablakon h hallja h " na már megint idehozta sz.ratni a kutyáját" aztán továbbra is idekakkantotta. Akkor kiszoltunk hogy ne ide sz.rassa már a kutyáját mert undorito. ebböl se értett.. és a szomszéd kisgyerekek bosszubol felszedték a sz.rt és a háza elé dobálták.

plusz.. én megkértem egyik ismerösömet mikor egy bulibol jöttünk haza hogy.. szépen diszitsen már egyet a kapu elé(ha értitek:D) lehet elég primitiv, sőt tuti. de aki olyan undorito és pofátlan hogy többszöri figyelmeztetés után se "viselkedik" megérdemli.

2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én kitettem elénk egy piktogramot,miszerint a kakát szedjék össze.Meg nagyon csúnyán tudok nézni a potenciális elkövetőkre.Azóta kevesebb a kaka.Mert szerintem elvárható,ne virítson kaka a házam előtt ,különösen,ha én szedem össze,mivel nem csak kerítésen belül tartok rendet.
2015. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy nyugodtan hagyhatsz a háza előtt egy csomagot,névtelenül,hogy ne az autód gumija bánja.A kenegetést kicsit soknak érzem,bár biztosan hatásos,azért azt nem tenném.
2015. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KGabi0000 ***** válasza:
Az egyik ház előtt láttam olyan táblát,hogy: Ha nincs nálad zacskó,akkor kopogj be és szivesen adunk!Lehet neked sem ártana egy ilyen táblát kirakni magad elé vagy automatikusan csak a kapudra akasztani egy zacskósköteget és akkor mindenki összeszedheti magának.
2015. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!