Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ujszülött kiskutyák mennyit...

Ujszülött kiskutyák mennyit sírnak? Főleg éjszaka? 1éves kisfiam tud majd aludni? 4kisyorki lesz, kicsit aggódom

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 09:05
1 2 3 4
 1/39 Winner of Royal Hill ***** válasza:
60%

Ha van elég teje a szukának akkor nem sírnak se éjszaka se nappal.

De azt had kérdezzem már meg hogy egy éves gyerek mellé minek 4 újszülött yorki? És honnan veszed hogy pont 4 lesz?

2010. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom ha újszülöttek, akkor velük van a mamájuk is, szal szerintem nem sokat (előfordul, h egyáltalán nem). Egyébként mivel hangosnak még annyira sem nevezhetőek, és gondolom nem a kisfiaddal egy szobában lesznek, sztem tök jól fog tudni tőlük aludni.
2010. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
A gyereknek nem lesz semmi baja, de te már készítheted az ágyikódat az elletőláda mellé, ugyanis az első 2 hétben állandó 24 órás felügyeletet igényelnek a kicsik, 2 óránként cicire kell őket tenni, figyelni, hogy mindegyik eleget szopjon, stb. Infra lámpa, 27 celsius fok hőmérséklet, rengeteg odafigyelés. Ugye legközelebb nem lesz alom, hanem ivartalaníttatod a szukát?
2010. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Ultrahanggal nézettük meg,hogy 4 lesz,legalább egyszer szerettem volna ha szül,nahogy rákos legyen,és azért most,mert most úgyis itthon vagyok,és oda tudok rájuk figyelni.a gyerek elől el zárjuk a piciket,csak a sírás miatt aggódtam.
2010. febr. 5. 09:32
 5/39 anonim ***** válasza:
44%
2 óránként cicire kell őket tenni? Infralámpa? Vajon a kutya őse (értsd a farkas) honnan szerzett infralámpát?
2010. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
A rákot nem elléssel, hanem ivartalanítással lehet megelőzni. [link]
2010. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Winner of Royal Hill ***** válasza:
66%

A yorki nem farkas,csak egy lábtörlőkutya,de! Az infralámpát melegen ajánlom,nálunk mindig van. Nem engedhetem meg magamnak hogy az 5-6száz eurós fedeztetésből született kiskutyák elpusztuljanak csak azért,mert a kutya őse a farkas volt és annak sincsen infralámpa. Volt alom amit 6 hetes koráig infráztam(max. 4 hetes korig szokatam,de inkább csak 3).

A cicire tevés meg a 24 órás felügyelet meg úgy marhaság ahogy van. Van azoknak a kölyköknek saját anyjuk majd az vigyáz rájuk. Akkor szopnak amikor akarnak,nehogymár megszabjuk hogy 2 óránként cumuzni kell.

Ja és első voltam.

2010. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
79%

Az infra nemcsak melegitésre szolgál, hanem fertőtlenitésre is. Arra vigyázz csak ,hogy kellő magasságba tedd, ha nagyon meleg lesz, kimegy az anyakutya. Ha erősek, kiskutyák, szopnak maguktól is. nézz utána a neten, milyen pontosan egy elletőláda, mert kell, hogy legyen belső pereme, nehogy beszoruljon a mama alá egy pici sem, akkor előfordulhat, hogy agyonnyomja.

Ha jol vannak lakva a kiskutyák, akkor nem sirnak.

2010. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%

Kutyája válogatja, hogy mennyit fognak sírni...

A tapasztalataim szerint az első héten 24 órában velük kell lenni. És igen, nálunk nagyon sokat sírnak az első héten.

2010. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
64%
Anno a szüleimnek évente kétszer ellett az ivaros szuka házőrzőjük, szóval láttam-hallottam kiskutyát épp eleget gyerekkoromban. Inkább nyivákolnak, mint sírnak, azt is ritkán, mert eleinte vagy esznek, vagy alszanak, és az anyjuk melege megnyugtatja őket. Nem hangosak. Ha köztük és a kisfiad között van egy ajtó, akkor fog tudni aludni.
2010. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!