Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belehalt a kutyám a műtétbe!...

Belehalt a kutyám a műtétbe! És még ki akarja belőlem húzni a pénzt az állatorvos! Beperelhetem?

Figyelt kérdés

Inkább Ő fizessen nekem!

A jelentésben benne van, hogy leállt a szíve műtét közben!


És még pampog nekem, hogy Ő "dolgozott" vele!



2015. jan. 4. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A szívleállás egy olyan kockázati tényező, ami bármikor bárkivel előfordulhat altatásnál. A munkadíjat akkor is ki kell fizetned. Ő perelhet be téged jogosan.
2015. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell fizetned. Minden műtétnek kockázata, anyagköltsége, ára van, amiket mind vállalsz, amikor rábízod a kutyád egy adott orvosra.

Az én kutyám is belehalt a gerincműtétjébe anno, és nem is volt kérdés, hogy kifizetem a pénzt.


Részvétem a kutyus miatt. :(

2015. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
Próbálj kiegyezni vele,amúgy meg nem lehet tudni boncolás nélkül,mi volt a halál oka.Az is lehet,hogy túladagolta az altatószert,akármi.
2015. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden műtét előtt elfogadod a kockázatokat. (Hogy ez elér-e az agyadik, az más kérdés.) Attól függetlenül, hogy a kutya elpusztult, az orvos műtött. Nem azért fizeted ki a szolgáltatást, hogy egészséges legyen a kutyád. Ez a műtét díja. A műtét megtörtént, úgyhogy ki kell fizetni.
2015. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
ez lehetett valami kokler is, en kivizsgaltatnam az ugyet
2015. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Melyik varosban tortent az eset?
2015. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Huuhh, nemhiaba irtozok a hozzatartozoim, allataim altatasos muteteitol. Oszinte reszvetem :( majd tisztazzatok a dokival, de ilyen helyzetben hirtelen en se arra gondolnek, ami realis. A duh, csalodottsag, elkeseredettseg most nagyon benned lehet, ezt a dokinak is meg kell ertenie.
2015. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Már miért kellene megértenie? Az állatorvos nem Teréz-anya, a fizetéséből él, a műtétet végrehajtotta, szóval nem értem, egyáltalán miért merül fel a kérdés, hogy ne fizesse ki.

Ha én a fodrásztól azt kérem, borotválja le a hajam, de aztán sírógörcsöt kapok és egy hét múlva mély depresszióba esek, attól még a szolgáltatást kifizetem és nem is kérhetem vissza az árát, csak azért, mert nem fogtam fel, mik lehetnek a következmények.

Az ilyen bocsánat, de agyatlan felháborodást sosem tudtam megérteni.

2015. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Ponyosan mik voltak a korulmenyek? Mert nagyon nem mindegy, hogy pl makkegeszseges fiatal kutya rutinmutetje kozben allt le a szive, vagy egy oreg kutya bonyolult, kockazatos mutetjerol? Mindenkeppen felboncoltatnam.
2015. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom,de szerintem senki nem szívmegállásra fizeti be a kutyáját.
2015. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!