Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mikor etetitek meg a...

Ti mikor etetitek meg a kutyátokat? Ugyebár felnőtt kutyákat naponta 1x kell, és én már mindenféle időpontot hallottam. De mikor a legjobb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esti 1-2 órás bandázós-szaladgálós nagyséta után. Akkor éhes is, és garantáltan pihenni fog utána.
2015. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
este.
2015. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Ugyebár a felnőtt kutyákat naponta 1x kell" Nem, ez ilyen formában nem igaz, ugyanis a nagytestű, mélymellkasú kutyákat érdemes kétszer etetni, a gyomorcsavarodás elkerülése végett.


Mikor a legjobb? Mindenképp mozgatás után, előtte nem tanácsos. Nálunk változó: nyáron később jövünk be, több a mozgás, így később esznek, este 8-9-10 körül (miután kipihenték a mozgást). Télen korábban, olyan este 7 körül szoktak enni, illetve az egyik kutyám reggel is kap (nagytestű).

2015. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Este, lefekvés előtt. Reggel is lehetne ugyan, ha lakásban laktok, séta után, mielőtt egyedül hagyjátok, hiszen valszeg úgyis lefekszik aludni. A lényeg, hogy ne ugrálon, rohangásszon teli hassal és szerintem jobbat is alszik, ha jóllakottan fekszik le.
2015. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én reggel, munkába menet előtt 7-8 óra között adok nekik enni. Valóban elegendő a napi egyszeri etetés, de én még azt is hallottam, hogy heti egy napot ki kellene hagyni...
2015. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"a" nélkül az idézet... :)
2015. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyúl pörkölt, most meg is enném.
2015. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem ide akartam írni. XD
2015. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 2x etetem a kistestű kutyámat, mindig séta után. A reggeli séta 6-kor van, a délutáni 18 órakor.

Egyébként nincs olyan, hogy "legjobb". A lényeg, hogy séta után egyen, és evés után legyen pár órája pihenni, emészteni. Amúgy meg nagyjából mindig ugyanabban az időpontban. Szerintem azt Neked kell látnod, hogy a reggeli, vagy esti etetés válik e be jobban.

2015. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a napi adagját 2 fele szedem és reggel az első séta után és este utolsó séta után kapja meg.
2015. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!