Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi labrador kiskutyát?

Minőségi labrador kiskutyát?

Figyelt kérdés

Tudnátok labrador kenneleket ajánlani? Ahol tényleg igazi labrador kiskutyát kapok? Jó minőségű és megfizethető áron.

Később kutyakiállításra is szeretném vinni!

Válaszokat előre is köszönöm!


2015. jan. 4. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

én anno állatdokitol vettem:) igy minden szürése megvolt. csak ne tenyésztötöl vedd. fogadj örökbe igy is van egy halom labi is a menhelyen kölyök is

én sem szaporitotol vettem

2015. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első....

Keress Googleon :)

2015. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: a kérdező írja, hogy kiállításra is szeretné vinni, így a menhelyi örökbefogadás nem opció ez esetben.

Sajnos labis kennelt nem tudok, de pl. itt érdeklődhetsz megbízható kennelek után: [link]

2015. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Első!

A tenyésztők minőségi kölyköket árulnak, megválogatják a párosításokat, és nem úgy rakják össze őket, ahogy esik!


Kérdező!

Mi az a megfizethető rá? Egy minőségi, igazi labrador kiskutya nem 20 ezer forintnál kezdődik! Tenyésztőtől fogsz olyan kutyát kapni, amilyet szeretnél, és amit kiállításra is vihetsz majd!

Itt vannak a kennelek, tudsz válogatni, többet is nyugodtan hívj fel!

[link]


Arra figyelj, hogy:

- megmutassák a szülőket és az almot a helyszínen

- a szülők törzskönyvét, orvosi eredményeit és kiállítási eredményét

- a kölyköt törzskönyvvel, érvényes oltási könyvvel, legkorábban 8 hetesen adják neked el

2015. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!