Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Yorki kutyust....

Szeretnék egy Yorki kutyust. Lenne pár kérdésem. Februári alomból szeretnék, ezért sürgősen kéne egy jó kennelt találni. Én már kerestem de nem jutottam túl sokra. Tudtok nekem ez ügybe segíteni? Köszi a segítséget! A bunkó hozzászólók kíméljenek.

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztőknél a kölyköket általában előre le kell foglalni. Van, aki éveket vár egy kölyökre.

Miért nem hívod fel a kennelek tulajdonosait, és érdeklődsz? Lehet, hogy van még eladó kiskutyájuk!

2015. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Elobb kellett volna erre gondolni. Nagy valoszinuseggel errol mar lecsusztal, de nem ertem, csak most jott az otlet, hogy kutyat szeretnel?
2015. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, h sürgősen? Kutyát nem így választunk!
2015. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
A kutya normál esetben családtag! Ez nem olyan, mintha veszel egy pulcsit, csak bemész a boltba és kihozod, ha meguntad, akkor pedig elpasszolod az olx-en! Előbb keress kennelt, aztán jöhet csak az, hogy mikor is születik a kutya. Én másfél éve várok a második kutyámra és még hátra van némi idő, de megéri, ha az ember valóban társnak, nem pedig kiegészítőnek tekint az állatára!
2015. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!