Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kérdés?

Amstaff kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretném meg kérdezni azokat akik értenek a fajtához hogy ez a kutya pontosan milyen színű? Az állatorvos annyit írt hogy barna-fehér de láttam hogy külön elnevezései vannak a szőrszíneknek.Válaszokat előre is köszönöm :)

[link]



2015. jan. 5. 11:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

[link]


"Szín: bármilyen szín, solid party, vagy foltos engedélyezett, de a teljesen fehér vagy a 80%-ban fehér, fekete cser, májszínű nem előnyös."


Magyarul gyakorlatilag akármilyen színű lehet.

2015. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én is láttam sőt a színek elnevezéseit is tudom de nem tudom eldönteni melyik is jó rá mert nem sárga meg nem is nagyon őzbarna.
2015. jan. 5. 11:37
 3/23 anonim ***** válasza:

[link]


A buckskint magyarul fakóra tudnám fordítani

2015. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen nagyon hasonlít :) Csak neki nem fekete a pofija hanem inkább szürkéskék de ez az oldal nagyon jó köszönöm szépen :)
2015. jan. 5. 11:47
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
zsemle színű
2015. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is benne van a standardban, hogy az orr mindig fekete... Gondolom ha tk-s, akkor a szín pontos megnevezése is szerepel benne, ha meg nem, akkor végülis teljesen mindegy.
2015. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Törzskönyves szülőktől van de nem lett kiváltva neki külön kértem hogy nem kérném.Gondoltam hogy meg kérdem a tenyésztőt de ilyenekkel zaklassam.
2015. jan. 5. 12:02
 8/23 anonim ***** válasza:
És melyik kennel?
2015. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az most mi ért fontos?
2015. jan. 5. 12:16
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja, hogy "ez a kutya", sorry, félálomban nem szabad ovlasnom :D :D
2015. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!