Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » PREY! Naponta 1 kiló nyúlcomb...

PREY! Naponta 1 kiló nyúlcomb elég egy 53 kg-os kutyunak? Köszi.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kicsit túl csontosnak hangzik nekem. Kicsit nagyon. A 45 kiló kutyám kap összesen 400 gramm csontosat egy nap, és bár mi BARFozunk, akkora eltérés nem lehet a kettő között, mert akárhogyan nevezed a módszert, annyi csonttól port fog kakálni a kutya, ha nem kap rögtön bélelzáródást.
2015. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úristen, nagyon megijedtem most. 2 hete adom + jutifalat ..... Vajon lesz valami baja? Holnaptól már adok akkor tápot.
2015. jan. 5. 17:33
 3/17 A kérdező kommentje:
Ma már evett, de most nagyom rám ijesztettél, adjak neki valamit? Mit adjak?
2015. jan. 5. 17:35
 4/17 A kérdező kommentje:
Adjak ma neki Activiát (yoghurt).
2015. jan. 5. 17:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha két hétig bírta, vélhetően nem most lesz baja tőle, de hosszú távon biztosan nem egészséges. Adj neki rendesen kiszámolt és összeállított húst; ha PREY szerint akarod etetni, akkor etesd úgy, de ne hasraütésszerűen.

Milyet kakált egyébként az elmúlt héten? És amúgy milyen a kondija? Utóbbiből meg tudod állapítani, hogy a mennyiség alapvetően sok, kevés, vagy kb. jó.

2015. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kakija, kicsit sápadt volt, de nem porzott. Kondija nem változott, minap őzeget kergetett elég sokáig.

Karácsony miatt nem jött meg a tápja, ezért vettem neki nyúlcombot, régen is kapott, de egy héten csak 3-szor. Most nem volt tápunk .... De továbbra is vegyesen kapja, táp és nyúlcomb, utóbbi heti 3 nap.

2015. jan. 5. 17:53
 7/17 A kérdező kommentje:
Hú, azért adok neki ma 2 Activiát.
2015. jan. 5. 17:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

PREY aránya 80% hús, 10% csont, 5% máj és 5 % egyéb belsőség (lép, vese, mirigy, tőgy stb.).

Nagy valószínűséggel az 1 kg jó lesz kezdésnek, aztán meglátod fogy-e, de az arányokhoz tartsd magad.

Honnan jött ez, h a nyúlcomb jó lesz neki?

2015. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csirkére allergiás, más a nyúlcombon kívül nemigen van itt az állateledelesben. Van még vadnyesedék, de az olyan undorító, hogy a hányinger kerülget. Kutyám imádja, de én egyszerűen nem bírom, öklendezek tőle. A folyamatos Prey vagy Barf etetést nem tudom megoldani sajnos.
2015. jan. 5. 18:01
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a májat is lehet nyersen adni és az összes többi felsoroltat?
2015. jan. 5. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!