Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen (ha nem tudjuk megfürdet...

Télen (ha nem tudjuk megfürdetni), mit csináljunk, hogy ne legyen büdös a kutya?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kutya törlőkendő.Nem drága,mi 500-ért vettünk egy csomaggal és több hónapig elég.Jó illata van.
2010. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kinti kutya? Ha igen, teljesen felesleges megfürdetni, csak lemosod a bőréről a zsíros védőréteget. Télen az önfűtés miatt a kinti kutyáknak van egy jellegzetes, faggyú szerű illatuk. Az nem büdös, csak másmilyen, mint a nyári szag.

Vidd el sétálni, ha szereti a havat, belehempereg, a hótól is tisztul.

2010. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, kinti kutya, 1 éves. Nem tudom, hol tartották előtte, de nagyon büdi.
2010. febr. 5. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki a szavadból, akkor befogattátok?!

:)

Nem árt neki egy fürdés, de essetek neki hajszárítóval, reméljük tűri, és utána van 4 óráig ne engedjétek ki, hogy nehogy megfázzon!


Esetleg próbáld ki fürdetés előtt, hogy bírja-e a hajszárítót. Ha nem, akkor szerintem ne fürdesd meg.

Majd ha jobb idő lesz!

2010. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
babapopsitörlő, bár mi lakásban tartjuk, és fürdetjük is, mert folyton sz*rban hempereg... :S ma is 2X ugyanabba a járdára fagyott sz*rba fetrengett!
2010. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, olyan sokan írjátok újabban, hogy büdös a kutya. Mi lehet velük? 20 éve van kutyám, de soha nem éreztem büdösnek egyiket sem. Milye büdös? Télen felesleges tisztítgatni, a bundája ha koszos, sem lehet annyira büdös. Vagy rosszak a fogai, vagy gyulladás van a fülében..
2010. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs, egyszerűen csak olyan szaga van, mintha állandóan esős időben is kint tartották volna, és nagyon erős. Ennyi
2010. febr. 6. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Száraz sampon és kutya parfüm.
2010. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a nagytestű kutyák mindig büdösebbek a kistestűeknél! ez tapasztalat!
2010. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!