Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek alapján mien fajta kutya...

Ezek alapján mien fajta kutya lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

A kertünk 10x10m es, a közelünkben van egy mező meg egy kis erdő. Dunakeszin lakom 5 percre a dunátol.Újpestre járok suliba vonattal. Nincs sok kocsi (nincs kocsizaj). Kertes házas övezetben lakom ugyhogy van néhány kutya a környéken.

Tulajdonságok: ne féljen a vonatzajtol, barátságos legyen (kutyával, emberel, gyerekkel), hűséges legyen, kb 60-75 cm nagy, ne legyen anyira hangos, farkasszerü legyen ehez egy kicsit ragazkodok,mindegy hogy fajtatiszta v keverék v hibrid. Ne legyen nehéz a tanitása, erős és gyors legyen, akár vadászatra is lehessen vinni de ez nem fintos.


2015. jan. 5. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemetjuhasz, ha sokat hasznalnad vadaszatra akkor Aga'r:)
2015. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Német juhász?
2015. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A husky-németjuhász keverékek tudnak durván farkasszerűek lenni, meg a csehszlovák farkaskutya, de az nem minden kritériumnak felel meg.
2015. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy az agár az anyira nem tetszik se a kopók. A németjuhászt meg apám miatt nem tarthatunk (egyszer megharapta egy és azota fél a németjuhászoktol)
2015. jan. 5. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csehszlovák farkas?
2015. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keverék menhelyről. Ezeket a dolgokat sorold fel a menhelyen, amit leírtál, és segítenek választani.
2015. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

A csehszlovak farkas 100-bol 99 embernek nem valo, nagyon nehezen nevelheto. Nem ertem, miert lett felsorolva, mert hasonlit a farkasra?

Mennyit tudnal foglalkozni vele napi szinten? Szerintem a legjobb egy keverek lenne, bar hozzateszem, hogy a felsorolt tulajdonsagok nagy resze csak neveles kerdese.

2015. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ryuuzaki ***** válasza:
Egyetértek; Menj egy menhelyre, biztos találsz neked valót :)
2015. jan. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!