Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyákat hány hónapos...

Kiskutyákat hány hónapos kortól ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Sok helyen, sok mindent írnak erről, szóval a kutyák 10.08.-án születtek, a kan kutyusokon már észrevenni a párzási hajlamot, mivel ugorgatnak egymásra, a szuka kutyákat fiatalon ugye olcsóbb ivartalanítani, ja és max 7-8 kilósak lesznek

2015. jan. 5. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
12 hetesen már lehet, de van egy csomó fórom ahol ezzel foglalkoznak.. |)
2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fórum*
2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ivartalanításnál nem a kor számít, hanem a súly. Nyilván, egy 4 hónapos kölyök még könnyebb, mint egy felnőtt. Így olcsóbbra jön ki az ivartalanítása is. 3 hónaposan amúgy nem a szex miatt ugrál a kan.
2015. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó te degenerált. A kór is bizony számít 5-és 4 hetes alatt nem javasolt! Én téged heréltettelek volna ki mikor még előemberként funkcionáltál!
2015. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És pl a kan kutyusoknál hogyan van, elaltják őket, vagy fájdalomcsillapítót kapnak az ivartalanítás alatt?
2015. jan. 6. 00:19
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy kan kutyát miért kell ivartalanítani? Nem értek hozzá de attól, hogy felcsinálja a szomszéd kutyát és az megellik miért lesz rosszabb neked? Ha nem kell kiskutya akkor nemet mondasz rá. Ennyire egyszerű. Nem hinném, hogy jogilag kötelezhet a szomszéd Juli néni, hogy fogadd magadhoz a kiskutyák felét. Most már kíváncsi vagyok mi okból döntöttél így.
2015. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ryuuzaki ***** válasza:
100%

Utolsó: Az ivaros kan kutyák gyakran agresszívabbak, mint az ivartalanok, gyakorlatilag gondolkodás nélkül szöknek ki és mennek el a francba, ahogy megérzik egy tüzelő szuka szagát, és jelölnek, mint az állat - kevesen szeretik a pisit a nagymama antik bársonyheverőjén.

Na meg normális embert zavarja, ha a kutyájának a törvénytelen kölykei lepik el a környékbeli sikátorokat.


Kérdező: 12 hetes kortól. Az egymásra ugrálás valószínűleg még csak a dominancia kifejezése.

2015. jan. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi kérdező! De az ember már csak ilyen, neki kell egy szolga házőrző, vagy egy cukimuki kutyika és magához igazítja! Levágja fülét farkát, kiheréli stb! A kutya nem kérte hogy szaporítsák el a szőrtelen majmok de megtörtént! Minden hiába bármit írsz, nincs jelentősége! ez így igaz ahogy írom.
2015. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőnek szólt! :)
2015. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szóval először is mind fajtiszta keverék kutyusok :)

Ha már megszülettek, szerintem azzal szivességet teszek nekik, hogy ivartalanítom őket, mert kitudja hova kerül, és igen bzdmeg én vagyok a hülye, hogy érdekel az, nehogy felcsinálja a szomszéd kutyát, bocs baaaazdmeg, hogy nem csak a sajátommal foglalkozok, igen, nagyon hülye vagyok te győztél, te

nagyon okos

szóval, az anyjukat is tervezem ivartalanítani, és nem azért lettek kicsinyei, mert talán azt hiszem, hogy neki muszáj egyszer szülni, nem, véletlen, igen, felelőtlen voltam, de vállalom, vállalok mindent

és az, hogy mért herélem az én dolgom, sajnos mindenki máshogy gondolkozik, én így

szevasz :-)

2015. jan. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!