Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a Máltai selyemkutya?...

Milyen a Máltai selyemkutya? Mennyibe kerül tenyésztőtől tk-san? Tudtok jó kenneleket?

Figyelt kérdés
Jellemére,méreteire,gondozására gondolok.

#máltai selyemkutya #jó tenyésztők
2015. jan. 6. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló mint a havanese csak hosszúra szokták hagyni a szőrét.Sokat kell fésüli hogy szép legyen.Elég drágák, 60-80ezer körül.
2015. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 9. 16:59
 3/4 anonim válasza:

Nekem máltai selyemkutyám van. Egyáltalán nem vagy köteles meghagyni a hosszú szőrét. Semmivel nem lesz kevesebb a kutya ha le van nyírva... Az enyém 4hónapos, még nincs akkora szőre, h lenyírassuk, de van, hogy már most is beleragad a kaki a szőrbe... Pl. a mi kutyánknak megy a hasa a konzerves kutyakajától meg a tejtől... Amíg ezt nem tapasztaltuk ki, addig mindig mosdatás volt... Egy rövid szőrű kutyát könnyebb valamivel gondozni, de még így is átfésüljük minden nap, meg mint írtam vannak balesetek.


Árat nem tudok mondani, mert én jelenleg Szlovákiában élek, és onnan van a kutyus is.


Egyébként nagyon játékos kutyus. Ahhoz képest, h azt olvastam, h nyugodt kutya, a miénk egy igazi kis dög :) De betudom annak, h még kölyökkutya és majd kinövi :D


Az idegeneket megugatja, más állatokkal jól kijön, kifejezetten szeret velük játszani (bár ezt a macskák nem nagyon díjazzák :D ) Tapasztalatból írom, h ugyanolyan önfeledten játszik és szaladgál egy németjuhásszal mint egy csivavával.


Ha elfelejtettem valamit, vagy érdekel még más, írj nyugodtan.

2015. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 27. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!