Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez a méret amstaffnak?

Jó ez a méret amstaffnak?

Figyelt kérdés

5 hónapos szuka amstaff marmagasság:32 cm

súly:10 kg

Ekkorának kéne lennie?



#amstaff #mémret
2015. jan. 6. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Mármint, nem volt soha amstaffom, de egy szuka kutya marmagasságának felnőtt korában 43-46 cm-nek kell lenni kb. A súlyának meg 30 körül, szóval szerintem jó.

Miért, milyennek látszik a kutyád? Soványnak, vagy kövérebbnek? :)

2015. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak kérdezem , mert voltam kutya futtatón és ott egy 8hónapos amstaff 2x akkora mint ő
2015. jan. 6. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha rendesen eteted, mármint úgy ahogy ilyen korba kell, akkor a súlya jó. Hát, a 3 hónap is valami. Az is szuka kutya volt?

Lehet hogy pár hónap alatt a te kutyád is akkor lesz, nem lehet tudni. De szerintem ez egy jó méret egy amstaffnak. Még fog nőni, lehet hogy később, de még legalább 10 centit biztos.

2015. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 6. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Az enyém 3 hónaposan kerek 7 kg volt, de neki a szülei is nagyobb darabok. Mostanában úgy vettem észre mennek össze a staffik, lassan már staffbull méretű kutyákat visznek a kiállításokra... Egyébként meg nem a súly számít, hanem hogy arányos legyen. A bordáinak kitapinthatónak kell lennie, de szemmel nem láthatónak, és amíg fejlődik amúgy is szerencsésebb ha inkább sovány.
2015. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!