Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Venni akarok egy Golden...

Venni akarok egy Golden Retriever kolyok kutyat, de tomhazban lakom es vannak felelmeim, jo otlet?

Figyelt kérdés
Tudni kell rolam hogy falun nottem fel, igazi allat barat vagyok, de a sors ugy hoztam hogy varoson elek, napi 8 ora meloval, tomhazban. Tartok attol hogy eleg e a napi 16 ora egy Golden Retriever nevelesehez? Fogja e birni az egyedul letet?

2015. jan. 6. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Annyi golden keres gazdát a fajtamentőknél. Miért nem egy fiatal felnőttel kezded a kutyás életedet? A napi 16 óra, ami marad a munka után, az nem teljesen a kutyával lesz eltöltve. Az embernek vásárolni, ügyeket intézni, stb kell. Az alvás sem kihagyandó idő. Egy kölyöknél ez , így nem a legjobb.
2015. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Azért ez jó nagy hülyeség. Ennyi erővel senki ne vegyen kölyköt, aki dolgozik és rendes életet él? Az emberek többsége napi 8 órát dolgozik, ügyeket intéz, alszik, mégis tudnak kutyát tartani..kölyökkorától kezdve...
2015. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyit hozza tennek hogy ha bele vagok akkor a kutya lesz az eletemben az elso, a munka utan(mert az kotelezo)...lehet hogy egy fiatal felnot goldi tenyleg jobb otlet
2015. jan. 7. 06:14
 4/4 anonim válasza:
Nekem van a kutyakrol konyvem azt írják hogy lakasban is tarthato mert nagyon okos kutya de nem tudom.. én is szeretnek egyet az anyukam azt mondta majd ha hazban lakunk.
2015. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!