Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az OLX-en található 8 hetes...

Az OLX-en található 8 hetes mopszok átlag 50e Ft-ért milyen állapotúak?

Figyelt kérdés
!CSAK! olyan emberek válaszoljanak akiknek van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban akár személyes akár ismerősöktől. "Azt hallottam szarok" válaszokat nem kérek...Köszi előre!
2015. jan. 7. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs konkrét tapasztalatom, viszont azok nem mopszok, hanem mopsz jellegű keverékek. Egy ilyen problémás egészségű kutyánál pedig végképp nem jó ötlet ilyen szaporítótól venni, bármilyen betegségük lehet.

Keress egy tenyésztőt, aki szűri az örökletes betegségekre a kutyáit és nem össze-vissza szaporít keverék kutyákat gyártva, amelyeket menhelyről vagy fajtamentéstől jelképes összegért beszerezhetsz.

2015. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg olyanok, mint ezek a német juhászok pár kérdéssel a Tiéd előtt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6460655-csak-..


Nem személyes tapasztalat, de biztos, hogy azt itt nem is fognak írni.

2015. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én nem írok, hogy szarok. Csak azt, hogy nagyon silányak. De szerintem azért tetted fel így a kérdést, mert magad is tisztában vagy vele, hogy ilyen helyről ilyen olcsó kutyát nem szabad venni.
2015. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer ennyi és legalább kapsz garanciát az egészségére
2015. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a helyzet hogy 150e-t soknak találjuk, de az 50e Ft-s mopszokról én is ugyanezeket hallottam. Sok szaporító hirdetése van fent,mindegyik rossz lenne?
2015. jan. 7. 20:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, csak nincsenek ellenőrizve a szülők, és a kölykök nem kapják meg a szükséges ellátást. És lutri, nyilván, mert egy tk nélküli kutyára soha nem fogsz garanciát kapni.

Márpedig egy amúgy is problémás fajtánál nagyon sokat teszel kockára, ha nem jó helyről vásárolsz. Azt a 100 ezret, amit most meg akarsz spórolni, pár hónap alatt ott hagyhatod az állatorvosnál, ha baj van...

2015. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Több hivatalos tenyésztőnek is írtam e-mailt, de 3 napja semmi válasz.
2015. jan. 7. 20:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon keresd őket, biztos elfoglaltak.
2015. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 50 ezres is belekerül 150 ezerbe, csak abban az esetben az állatorvosnak fizeted ki a különbözetet.
2015. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valaki tud jó tenyésztőt ajánlani? Igen tudom google a barátom,de hátha van jó tapasztalata valakinek:)
2015. jan. 7. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!