Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora volt Tóth Tibor...

Mekkora volt Tóth Tibor (Csupati) Kántor nevű német juhász kutyája? Látta-e már valaki a Bűnügyi Múzeumban kitömve?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Láttam. Kántort is és Tuskót is (ő játszotta a filmben Kántort).

Kántor egy kis ordas szuka, a kitömés után valószínű kisebbek az állatok, de élőben se lehetett túl nagy. Szerintem talán még standard alatti is lehetett, de max 60cm mar és 35kg.

Tuskó szerintem kan kutya volt, mert nagyobb. Ő is ordas, kb. mai munkavonalas németjuhász méretű.

2015. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglepően kicsi.Pedig gyerekként lãttam.
2015. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Csak fajta jellegű keverék volt. Nem volt törzskönyve :))
2015. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért lepődtem meg, mert eddig mindenhol azt olvastam, hogy Kántor kan volt. Tuti, hogy szuka volt? Ezt, hogy fajtajellegű keverék volt, már olvastam máshol is. Erre leginkább Tóth Tibor, vagy a róla író barátja, Szamos Rudolf , a vas megyei újságíró tudna beszélni, de ők már mindketten meghaltak.
2015. jan. 9. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!