Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnál is előfordult, hogy a...

Másnál is előfordult, hogy a JACK RUSSEL terrier kutyája epilepsziás rohamot kap?

Figyelt kérdés

Az én kutyusom sajnos beteg, de az orvosa nem igazán ad kézzelfogható magyarázatot...

Mi arra próbálunk lassan következtetni, hogy a frontra érzékeny. Ez lehetséges?


Kap gyógyszert, de hetente előjön nála a roham... hiába adunk neki reggel este belőle. És legtöbbször egymás után 2x, 3x is elkapja egy nap.. nagyon sajnálom szegénykém.

Valaki tud valamit javasolni? Vagy valami okot, miért jöhetett elő nála ez a betegség? Méghozzá másfél évesen.


Nem éri semmilyen inger, (idegesség vagy akármi) mert elég hiperaktív kutyusok, de egyik pillanatról a másikra, a semmiből előjön nála. Egyik pillanatban még nyugodt...


Gyógyszer ellenére sem látok javulást. Azt hiszem másik orvost kéne felkeresni ezzel.



2015. jan. 9. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy jack russel keverék van, ez a kutya eleinte sokszor remegett ilyen félórákat, és így nem értettük hogy mért. Az orvos sem, ez csak pánik lehetett, kitudja az előző gazdája mit csinált vele. Aztán ahogy megszokott minket, azóta nem remeg. Egy olyan 2 hónap kellett neki mire nem jött elő többet a remegése. De epilepsziás rohama nem volt, az azért komolyabb dolog, szerintem vidd orvoshoz.
2015. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!