Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lehet a kutyám?

Beteg lehet a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos Amerikai Staffordshire Terrier kiskutyám és számomra furcsán áll a lába ujjai mert nem a talpán jár hanem szinte a lába ujjain 2 képet készítettem hogy megmutassam és bekarikáztam hogy ez most betegség vagy ezek a fajták ilyenek mikor még kicsik ? : [link]


[link]


2015. jan. 9. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elvinném dokihoz. Ha vaklárma buktál egy órát (amíg legalább együtt voltál a kedveddel). Ha nem vaklárma, akkor meg jól tetted
2015. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De itt ahol én lakok nincs állatorvos ezért kérdezem hogy ez betegség vagy ez ilyen kicsi korában és kinövi vagy az erősebb testfelépítésű kiskutyák azok ilyenek vagy nem tudom egyébként rendesen jár nem sántít se semmi. ?
2015. jan. 9. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És mégis oltásokat, féregtelenítést hogyan fogod intézni ha nincs orvos? Hol élsz, a holdon? Én igenis elvinném, mert marha furcsák a lábai....
2015. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Képzeld nem a holdon lakok féreg tablettám van és egy kis faluban élek ahol nincs állatorvos csak ha bemék a városba és ott kapja az oltásait is csak azért irtam ki hátha volt már valakinek személyes tapasztalata és az okoskodók elkerülnek mint te...
2015. jan. 9. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz.Egyik kutyafajta sem jár így normális esetben,mikor kölyök...
2015. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan orvos!

[link]

2015. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kapott volna oltást, már régen észrevette volna a doki a lábát.....
2015. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Jól gondolom mellesleg,hogy nem tenyésztőtől van,hanem szaporítótól?
2015. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hovarju ***** válasza:
Nagyon nem jók azok a lábak. A lehető leghamarabb vidd orvoshoz, amíg van esély arra, hogy tudnak rajta segíteni és nem marad ilyen "kacskalábú" nagy korára.
2015. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sürgősen doki! Vidd a városba, ahol az oltásait kapja! Magas fehérjetartalmú étrend, ill. örökletes hiba is lehet. Mutasd meg az állatorvosnak, mert deformálódnak a csontjai, minél fiatalabb, annál nagyobb eséllyel lehet ezen még segíteni.

(Legközelebb pedig tenyésztőtől vegyél kutyát).

2015. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!