Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok aegiteni? (lent)

Tudtok aegiteni? (lent)

Figyelt kérdés

A kutyusom az elmúlt napokban kis adag kakikat csinált amin meglepődtem de nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget. de ma reggel vsizont mikor kimentem 6:15-kor akkor nagyon nagy adag kakit csinált ( de komolyan még több mint amit egy egészségs felnőtt ember) és reggel amikor levittem alkor nem is volt kaki hazahoztam elmentem suliba visszajovok anya mondja h megint volt egy es ra egy oraval mikor mar itthon voltam megeegy. ez mag baj vigyem dokihoz vele? mert kedden amugy is viszem oltas miatt .

meg még egy a témától eltérő kérdésem lenne, hogy amikor viszem le sétálni akkor ott több probléma is van: az egyik h mindent feleszik a foldről (már szedtem ki csirke caontot a dzájából) és a másik h többnyire szépen megy az utcán de ha elkezdünk arra a helyre menni ahol elengedem póráz nélkül akkor úgy elkezd húzni h saját magát fullasztja ki. és ilyebkor nem.nagyon figyel ram amikor mar elvan engedve nagyon aranyosan figyel meg jatszunk meg minden. csak addig annyira huz h az nem is nekem rossz hanem.neki. ezekrol hogy szokassam pe?



2015. jan. 9. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A második részhez tudok annyit mondani, hogy: az ember által eldobált ételmaradékot alap, hogy összeszedi, mert az kaja, és csak úgy tudod leszoktatni, ha te vagy a főnök, és visszatartod. Húz. A kutyának a póráz, ha nincs hozzászoktatva, olyan, mintha téged vinnének mindenhová bilincsel. Szoktasd hozzá a pórázhoz rendesen, és akkor nem fog húzni.

Amúgy mennyi idős a kutya?

2015. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem nincs kutyám,de vidd el a dokihoz mindenképpen mert ez sztem nem normális.am úgy szoktasdd le h amikor pórázon van adj neki jutalomfalatokst skkor engedelmeskedik :D
2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól simán lehet hasmenése, hogy felevett valamit, amit nem kellett volna. Ha holnapra elmúlik, akkor nem kell aggódni, addig is figyeljétek, nem-e lesz más tünete, illetve rizzsel valamennyire kordában lehet tartani a hasmarsot.


Húzni sose engedd, mindig legyen laza a póráz, inkább rántsd meg az ellentétes oldali kezeddel, de sose legyen feszes, vagy nagyon gyorsan fordulj meg és tempósan kezdj el az ellenkező irányba sétálni minden alkalommal, amikor megelőz.


Figyelj a kutyádra és szólj rá, korrigáld a pórázzal, ha fel készül valamit szedni a földről.

2015. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem azt írta, hogy hasmenése van
2015. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!