Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen kutyakozmetikaba...

Ti milyen kutyakozmetikaba jarnatok szivesen?

Figyelt kérdés
Milyen szerintetek egy jo kutyakozmetika, mindenfele szempontra kivancsi lennek: ar, banasmod, elhelyezkedes, szolgaltatasok stb.
2015. jan. 9. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Árban korrekt,jól bánjanak a kutyáimmal, szépen dolgozzanak. Nekem ez elég.


Nyilván környezet legyen tiszta,minőségi termékekkel dolgozzanak.

2015. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ár legyen korrekt. A hely legyen tiszta, rendezett, ne legyen elérhető helyen éles, veszélyes eszközök. Tudja a kozmetikus, hogy melyik fajtát, hogy kell megnyírni, és ne csak a "Mindenkinek ilyen van" fajtájú kutyákat és nyírásukat ismerje. Tudjon bánni az állatokat, és többfajta figyelem lekötő, nyugtató ötlete, praktikája legyen. Mindenek előtt szeresse az állatokat. A gazdikra is figyeljen oda fél szemmel, füllel. A kutya egészségére figyeljen oda, ha olyat lát a testén ami probléma lehet arról feltétlen tájékoztasson, fertőző betegségek terjesztése ellen tegyen meg mindent. Kutya nevelési és gondozási tanácsokat is tudjon adni, és ne hasból hanem a munkája részeként tájékozódjon és képezze magát. Kb ennyi.
2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki jó áron szeretne jó minőségű szolgáltatást kapni, de ahogy én látom a kutyákon, meg a gazdák hozzáállásán, az ár valamivel fontosabb nekik a minőségnél. Aki az utóbbit többre értékeli, az mutasson hajlandóságot arra, hogy kinyissa a pénztárcáját, szóval legyen arányban a kettő.


A bánásmód nagyon fontos, hiszen sok kutyát a kozmetikus kell, hogy megtanítson arra, hogy hogyan kell viselkedni, mert a kedves gazdit ez hidegen hagyja, szóval legyen nagyon következetes és határozott, de ugyanakkor ne okozzon felesleges stresszt és fájdalmat.


Adott esetben ne féljen a gazdával konforntálódni és megmondani neki, ha rossz állapotban van a kutyája, ezt ne tűrje el.


Én csak vendég és mentett kutyáknak csináltatok egyszerű, vagy eü nyírást, szóval az extra szolgáltatásokkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de számomra a fentieknek megfelelő az ideális kozmetikus.

2015. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki szépen dolgozik és láthatóan jól bánik az állatokkal,ért a szakmájához,tiszta a környezete.
2015. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fú, mi megjártunk vagy 7-8 kozmetikust, mire megtaláltuk az igazit.

Az egyik kivágta a szeménél a szőrt, holott kértem, hogy ne. A másik kiabált vele, és türelmetlen volt. A harmadik mindenáron el akart küldeni, de megmondtam, hogy nem hagyom egy idegennél a kutyámat. Aztán egy idős néni csak az uszkár fazont ismerte, minden kutyát olyanra akart nyírni :D


A mostani soha nem mondta, hogy menjek el, amíg nyírja a kutyámat. Nem teszi pórázra, hanem engem kér meg, ha segíteni kell, vagy felemelni, megfogni, stb. Határozott, de nem türelmetlen, és mindig nyom néhány puszit a kutyusom fejére, és jutifalatot is ad neki :)

Egy nagyon jó természetű lány, azt sem bánom, hogy majd 1 órát kell hozzá bkv-zni.

Ja, és nagyon ügyes! Annyi vendége van, hogy hetekkel korábban kell hozzá időpontot kérni általában. És jó árakon dolgozik. (a yorkimat 3500-ért fürdeti, és nyírja)

2015. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!