Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik volna jobb név egy...

Melyik volna jobb név egy nagyon fekete, kevés fehérrel rendelkező border lány számára? Quinn vagy Shisha?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 23:17
 1/8 anonim válasza:
100%
Quinn!!! Ez TOPP nev :D
2015. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Quinn nekem fiúsan hangzik, a Shishára viszont remekül oda tud figyelni, mert sziszegős név. Szóval csupán praktikussági okokból is arra szavaznék, meg egyébként is :D
2015. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Quinn nem férfinév?
2015. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
uniszex ír név :) pl. az Így jártam anyátokkal c. sorozatban is volt egy csaj, akit így hívtak.
2015. jan. 9. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Életemben először hallom ezt a két nevet, de szinte azonnal fiú ugrik be a Quinn-ra és lány a Shisha-ra...
2015. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocsi, én a Dexterből ismerek csak Quinnt, de ő férfi volt. :)

Egyébként szuper nevek, a Shishát még sosem hallottam, de nagyon jól hangzik és illik is egy borderhez.

2015. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom a Shisha mindenkinek bejön, igazából nem is az a lényeg, csak nem tudtam választani a kettő közül. Mert mindkettő nagyon illik rá, de ha a Shisha lányosabb, akkor maradok ez mellett. Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2015. jan. 11. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:
A Dexterben a Quinn vezeteknev volt. Nekem a Shisha annyira nem jon be
2015. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!