Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó kutyatápok vannak,...

Sztredmaviki kérdése:

Milyen jó kutyatápok vannak, amiket meg lehet venni egy átlagos állatboltban és nem kell internetről rendelni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész az állatboltba megnézed a márkákat, hazamész, elolvasod ki mit ír róla és mit tartalmaz ! Amúgy online rendelni ezerszer jobb, én már csak onnan rendelnék. Olcsóbb is és széles a választék!
2015. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában Purina, Brit, Hills, Pedigree termékeket tartanak, de hogy abban mik vannak, ami hozzád közel esik, azt csak te tudhatod, ha bemész. Viszont én még nem láttam olyan boltot, ahol ne lett volna jóval drágább a táp, mint a netről rendelve és még cipekedni is kell.
2015. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi baj a netes rendeléssel? Sokkal olcsóbb, nem Neked kell cipelni, ráadásul a jó tápok (Acana, Orijen, Brit) elég kevés helyen kapható.
2015. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most hogy így mondjátok meggondoltam magam és netről fogok rendelni! Köszönöm a válaszokat:)
2015. jan. 11. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!