Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leonbergi tartók? Tudnátok...

Leonbergi tartók? Tudnátok válaszolni néhány kérésre?

Figyelt kérdés

Milyen embereknek ajánlanátok? Aki tart, milyen tapasztalatai vannak a fajtával kapcsolatban? Kell hozzá erő, hogy féken tartsam, vagy meg lehet tanítani, hogy ne rántson el, ha sétáltatom? Mennyit költötök rá havonta?

Bocsi a sok kérdésért, de gondolkodom, hogy azt szeretnék, de még tájékozódom.



2015. jan. 10. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Menj el kiállításokra, és érdeklődj személyesen a tenyésztőknél.
2015. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:
63%

Nekem nem ilyen fajta kutyám van, de szoktunk együtt sétálni egy szuka kutyával és a gazdájával.

Ez a példány nagy, barátságos mackó. Póráz nélkül sétál és szófogadó. Kölyök korában kutyasuliba járt vele a gazdája.


Kiállításokon is láttam ilyen kutyákat, ők sem voltak agresszívek.


Látogass el februárban a FEHOVA-ra. Biztos lesznek leonbergi kutyák is. A tenyésztőknél bátran érdeklődhetsz.

2015. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem se leonbergim van, de a fajta szerelmese vagyok.

Ismerek egy embert akinek leonbergije van és sokat olvasgattam leonbergis fórumokat.

Mindenki egyöntetűen azt mondja, hogy nem olcsó az etetése.

Mivel nagytestű kutya, nagyon fontos neki az ízületek védelme, erre legtöbben zöldkagyló port adnak, valamit a minőségi táplálás, ami ugye nem Tescos táp...

Vagy Barf, vagy jó minőségű táp.


Erő nem kell a féken tartásához, nevelni kell, bár amúgy se domináns, makacs fajta.

2015. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!