Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyusom a hordozótáskájá...

Ha a kutyusom a hordozótáskájából kiugrott és a nyakára esett oldalról, akkor lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve. Vállamon volt a táska, tehát kb. mellkas magasságból esett, ráadásul kemény betonra, és hallottam, ahogy nyekkent. Milyen következménye lehet, mert azt hallottam, hogy a nyaka nagyon érzékeny a kutyáknak. Emiatt elvigyem állatorvoshoz, hogy megvizsgálja? Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 10. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen vidd el! Ártani nem ártasz vele. Lehet hogy külsőleg semmi nem látszik rajta, de belső sérülése lett. Milyen fajta?
2015. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Persze hogy vidd el! Ő mégis többet tud segiteni mint mi
2015. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm a válaszokat! Bichon havanese, 1 éves. Nekem azt mondták, hogy semmi baja nem lesz, mert azóta már evett, de én is tudom, hogy belsőleg lehet baja, vagy esetleg később jön ki valami baj. És ha elviszem, akkor mégis hogyan tudná kezelni a doki, vagy mit lehetne ezzel csinálni, ha most semmi nem látszik, kitapintottam és semmi nincs a nyakánál oldalt.
2015. jan. 10. 18:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Mármint a családtagok mondták, hogy ne vigyem el.
2015. jan. 10. 18:58
 5/14 bollocks ***** válasza:
57%
Vigyázz, mert akut kétoldali szégyenérzetben szenvedhet a kutyád, amiért táskában hordod.
2015. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként miért volt táskában? Van 4 pici lába, el tud rajtuk tipegni.
2015. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már vártam az ehhez hasonló válaszokat... Rengeteget sétálunk, de nem akartam részletesen leírni, hogy most azért volt táskában, mert pár házzal arrébb lakik nagymamám, és mivel esett az eső, nem akartam, hogy nagymamám házába tiszta koszos, latyakos lábbal menjen be. Nagyon ritkán van a táskában, ezért is ugrott ki, mert nem szereti és én sem!
2015. jan. 10. 19:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mentegetőzésből írom, hogy de ez tényleg ritka, hogy én táskába hordozgassam, én is azt szeretem, amikor saját lábán mozog, de néha azért szabad szerintem ilyen esetekben táskába tenni szegényt.
2015. jan. 10. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha elviszed orvoshoz, megröntgenezi a kutyust, s kiderül van-e vmi bibi.
2015. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
legközelebb: plüsst! wazze, plüsst!
2015. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!