Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak (10 hónapos belga...

A kutyámnak (10 hónapos belga juhász) kitépte valami a szőrének egy 3x4cm-es részen kb.1 hónapja. Ki fog még nőni? Sajnos én nem igazán látom, hogy változna

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a bőre nem sérült meg mélyen, akkor visszanő, de februárban ebben a cidriben ez lassú folyamat. Az ember haja is lassan nő ilyenkor, gondolj bele. :)

Viszont azt vizsgáld meg, hogy biztos tépés-e! Láttad is a balesetet? Mert ha esetleg kihullott, vagy a bőre alatta elváltozott, akkor bőrbetegség lehet, akkor irány a doki.

2010. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sérült meg a bőre mélyen, egyébként szerintem valamilyen erősebb kutyát uszíthattak rá ugyanis azon az estén amikor ez történt be is törtek hozzánk. Remélem én is hogy kinő bár az idővel eddig nem tudtam, hogy összefüggésbe lenne a szőr növekedése
2010. febr. 6. 15:47
 3/3 anonim válasza:
ne aggódj,biztos kinő.sztem csak be kell nőnie ott a bőrnek.velem is elő fordult már az ilyen jack russel kutyusomnál,neki is elég sokára nőtt ki a szőre,de ma már nem is látszik. :)
2010. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!