Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én nem bírok belenézni...

Csak én nem bírok belenézni egy menhelyi kutyus szemébe úgy, hogy ne kapjon el a sírás?

Figyelt kérdés

Amikor az ártatlan kis pofiját látom a ketrec mögött, lefogyva, szomorúan, betegen akkor nem bírom, hogy ne vinném őket haza azonnal.



Minden álmom egy hatalmas telek, amolyan menhely szerű főleg altatás előtt álló kutyáknak.


2015. jan. 10. 19:37
 1/6 anonim válasza:
42%
Én is így vagyok ezzel, még egy mosópor reklámon is képes lennék bőgni!
2015. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele...
2015. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs kisegítve a menhelyi kutya,hogy sajnáljátok.Ki kell menni a legközelebbi menhelyre,fogni egy pórázt és kivinni őket sétálni,úgyis ritka élmény nekik és nagyon boldogok.Valahogy pontosan tudják,hogy nem gazdijelölt vagy,hanem segíteni akarsz.

Mi,akik ezt tesszük,ugyanúgy sajnáljuk őket,épp ezért segítünk,ahogy tudunk.

2015. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
én is bögni tudnék mikor meglátom a számlákat....
2015. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A normálisaknak köszönöm, az 1 és 4 számú válaszoló pedig elmehet a jó édes... Amúgy támogatom őket táppal, konzervel, régi kisméretű kutya óllal ( mert már nagytestű mentettem van kettő) és járok őket fésülni, sétáltatni. Régebben még csak egy kistestű mentettem volt nem volt ennyi kutya ott a menhelyen mint most van.
2015. jan. 11. 08:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért van nálam 12 kutya "ideiglenesen". Mind esélytelen, fekete, nagytestű. És mindet kiírták altatásra, mind az utolsó pillanatban menekült.
2015. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!