Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A gyereknek kellene egy...

A gyereknek kellene egy kutya. Milyen fajta lenne jó?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiunk kutyamániás, neki szeretnénk venni egy kiskutyát. Ismerősöktől huskyt, akitát, német juhászt tudnék szerezni, de nem tudom mennyire jók ezek játszópajtásnak egy gyereknek... A többi fajtát meg nem nagyon ismerem. Milyet ajánlanátok, akik értetek a kutyákhoz?

2015. jan. 11. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én még várnék. Egy kutya megvétele alapból 150.000Ft plusz még a többi a fiad mg gyerek. Ha másnap lovat kér lovat kap? Gondolkozz.
2015. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül is tényleg várunk még vele, apától ma kapott interaktív kutyát, egész nap azzal játszik :)
2015. jan. 11. 16:22
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
En Yorkit ajanlanam, nen ertek a Yorkikhoz de nem no valami nagyra, es szerintem jo jatszotars lenne egy 2 eves gyereknek.
2015. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Egy két évesnek persze, de azért a kissrác fel is nő és a kutyák sem 2 évig élnek, szóval 10-12 év múlva már lehet egy yorki (amúgy semmi bajom a yorkikkal) nem volna vagyány úgymond egy 14 éves kamasznak, ha sétáltatnia kell.
2015. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy vártok vele. :)

Nálunk is épp most voltak vendégségben a rokonok 1 és 3 éves gyerkőcökkel, én meg csak dagadtam a büszkeségtől, hogy milyen óvatos, rendes volt velük a kutyám, pedig az egyikük még félt is a kutyáktól amikor még nem ismerte őt, de a kutty rendületlenül feküdt, tépette magát, osztotta a pacsikat. :) Viszont átfutott az agyamon, hogy egészen biztos, hogy egy pillanatra sem hagynám őket felügyelet nélkül még így sem.


(Egy yorki pedig ugyan úgy lehet büdösköcsög és agresszív is kellő mértékű nevelés és foglalkozás hiányában, és tény, hogy súlyos sérülést a mérete miatt nem okozhat, de szerintem az sem buli, ha csak lyukaszt egyet-egyet néha a kezeden, vagy terrrorban tartja a családot. Nincs olyan kutyafajta, amire ne vonatkozna, hogy nagyon sokat kell vele foglalkozni, pláne, ha kölyök.)

2015. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bocs, nem fogalmaztam egészen egyértelműen, tehát de, természetesen van olyan kutyafajta, amivel nem kell _nagyon_ sokat foglalkozni (bár ez ugye relatív), de megúszni a dolgot egyiknél sem lehet.
2015. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
PLÜSS!!!
2015. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
19%
Sok olyan van egyébként, akinek a szemében nagyobb érték egy állat, mint egy ember. Csak ugye ez már beteges.
2015. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Érdekes, hogy a moderátorok azzal nem foglalkoztak, hogy mit írt és milyen trágárul privátban Amethyst Deceiver, hogy kitiltanák az oldalról, de hogy itt kitették levelét azt máris törlik.
2015. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!