Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemét dolog tőlem, ha a...

Szemét dolog tőlem, ha a mezőre hordom a kutyámat sz**atni? És ott hagyom!

Figyelt kérdés

Ahol nem lépnek bele!

Rosszul vagyok a kutyasz*rtól! Még ha fel kellene szednem elhánynám magam! Büdös, undorító megfogni, és fújjj!


Ne gyertek a pelenkázás dologgal, mert azt se csinálnám!


Igen kellett a kutya de nem azért hogy a végtermékét zacskózzam, meg hurcolásszam a kukáig!

Még rendes vagyok mert a mezőre sz**atom, nem a járdára/parkba!



2015. jan. 12. 09:03
1 2 3 4
 1/32 sippara ***** válasza:
83%
Neeeem, nem szemét dolog, de remélem, egyszer összefutsz azzal a normális kutyással/emberrel, aki rendszeresen belelép a ti szarotokba, és belenyomja az arcod - rögtön el fog múlni az undorító, hidd el.
2015. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szemét dolog. Én is öklendezek a szagától, de mindig felszedem.
2015. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%

Ha csak mezőre viszed, akkor nem fog más kutyákkal jóban lenni, és kikelhet így magából.

Miért is kellett neked kutya?

2015. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél plüss állatot, locsold be valami kölnivel. A kutyát meg add oda valami rendes gazdának.
2015. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés: Saját magaddal mit teszel? Vagy ibolya illatú a székleted?
2015. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
A kutyával ez is jár, és igen, szemét dolog.
2015. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Akiteki ***** válasza:
77%

Ha a saját kertedben szarna a kutya, mit csinálnál vele?

Nem tudom milyen a mező, de tuti minden esetben kibírja odáig a kutya? Rendben, hogy az erdőben nem szedi össze az ember, a szarvas meg a róka után sem takarítanak. De máshol kell.

2015. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Lapáttal felszedni nem nehéz, de zacskóval megmarkolni...

Fúúúj de undorító!

2015. jan. 12. 10:19
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

miért is undorito? mikor trágyázzéák a földet az nem undoritó? rokák szarvasok egyébb mezön élö állat összeszedi a kakiját? nem

ennyi ha mezön kakasizik tegye jobb mintha járdán tenné

2015. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

Az én kutyám a kertben végzi a dolgát, általában etetés után kb. fél órával. Minden nap etetés után egy órával körbejárom a kertet, és zacskóval összeszedem a végterméket. Nem egy élvezetes dolog, mivel ráadásul nagytestű kutya, így 3-4 csomó van egy nap, de nem tudnám nézni, hogy kutyagumi van a kertben.

Ha utcán (nagyon ritkán ott ürít) történik a dolog, ott is felszedem, mindig hordok magammal zacskót.

2015. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!