Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemét dolog tőlem, ha a...

Szemét dolog tőlem, ha a mezőre hordom a kutyámat sz**atni? És ott hagyom!

Figyelt kérdés

Ahol nem lépnek bele!

Rosszul vagyok a kutyasz*rtól! Még ha fel kellene szednem elhánynám magam! Büdös, undorító megfogni, és fújjj!


Ne gyertek a pelenkázás dologgal, mert azt se csinálnám!


Igen kellett a kutya de nem azért hogy a végtermékét zacskózzam, meg hurcolásszam a kukáig!

Még rendes vagyok mert a mezőre sz**atom, nem a járdára/parkba!



2015. jan. 12. 09:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
Szóval ha más nem szedi össze, neked se kell, szééééép.
2015. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%
Én nem ezt mondtam, zsenikém. Hanem ha nincs szemetes, akkor egy teljesen természetes közegben nem szedem össze! Pláne azért, mert senkit sem zavar! Mert mégis kinek fáj, ha ott marad? A traktor vezetőknek? Vagy a nyulaknak, őzeknek? Tudod, tessék gondolkozni, mielőtt írsz valamit! És mellesleg ilyen esetekben baromságnak tartom, hogy egy 1 hét alatt elbomló dolgot belerakjak egy 1000 év alatt elbomlóba! Mint írtam a városban, parkokban és egyéb helyeken, ahol zavarja ez az embereket, ott összeszedem!
2015. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

ha nincs szemetes, akkor elviszed az első szemetesig

az erdőben is szétdobálod a kajás papírt???

2015. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19%
Képzeld, az erdőben is eldobom a papír zsepit, meg az almacsutkát is, hú, most mekkora környezetszennyező vagyok! Okoska, faluban lakok, nincs szemetes! És képzeld, ha elmegyek a határba, ahol aztán kilométerekre sehol egy ház, ott sem szedem össze a kutyaszart! És mekkora felelőtlenség, hogy a városban pedig nem tartok zacskót a kutya alá, ha pisil! Vegyél már vissza, így is túl ostobának tartalak, ne fokozd.
2015. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%
Magadat írod le, hogy még vered a melledet, hogy szemetelsz, mert jaj nincs kuka. Micsoda buta vagy.
2015. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
44%
Jól van, van még bármi egyéb ötleted, kifogásod, vagy már csak kötekedni tudsz? Vagy már csak mindenáron nyerni akarsz az általad kitalált és generált kis vitában? De értem, jól nevelem a kutyáim, megfelelően szocializálom őket, próbálom minden igényüket kielégíteni, emellett több sportban aktívan versenyzünk, de azért vagyok szar gazda, mert egy nethuszár szerint az szemetelés, ha a világ végén, ahol csak a traktorosok járnak, és az a kb. 4 kutya-gazdi páros, nem rakom bele az elbomló kutyaszart egy el nem bomló zacskóba. Taps-taps, csak így tovább... De én ilyenekkel nem vitázok, inkább megyek a kutyáimmal, teszünk egy kört, hátha sikerül velük együtt karöltve felül írni a globális felmelegedést és az országot ellepő illegálisan lerakott szemétkupacok gondját.
2015. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
11%
Milyen sok a lepontozás :O
2015. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, azért a saját seggedet kitörlöd, ugye?
2015. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 SzMHZs ***** válasza:
64%

Mivel undorodik tőle, valószínű az utcán sem szedné fel, mert nincs nála ott se lapát. Azt mondjuk megkérdezném, ha netán egyszer valami olyat megenne a kutyád, amit figyelni kell, hogy kijön-e belőle, akkor mit csinálsz?

Egyébként javaslom a következő eszközt, ha ennyire gáz zacskóval elszedni:

[link]

2015. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
54%

"igen kellett kutya, de nem azert, hogy a vegtermeket zacskozzam, meg hurcolasszam a kukaig!"

Akkor miert vetted meg a kutyat?! Tudtad, hogy ezzel jar, netan azt gondoltad nem fog uriteni?! Nem vagy normalis, komolyan mondom, mit rinyalsz itt, hogy fujjj de budos, fujj undorito. Te vagy undorito. Nyafogos hisztigep. Sajnalom azt a szerencsetlen kutyat. Minek kellett neked kutya, ha tudtad mar az elejen, hogy ezzel jar??

2015. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!