Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős volt a kutyátok,...

Mennyi idős volt a kutyátok, mire megtanult szépen, láb mellett laza pórázzal sétálni? Illetve mennyi időt igényelt a megtanítása?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindnél kb. 10-15 perc. Az első olyan 9 hós volt (keverék), a második másfél éves (na nála volt egy kőkemény hiszti, mikor rákerült a póráz, de azt lerendeztük, és onnantól szépen jött, ő egy husky keverék), a harmadik szintén másfél éves (nagy részben pit vagy staffi van benne).
2015. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

"Illetve mennyi időt igényelt a megtanítása?" <-- Ezt egyébként úgy értettem, hogy attól kezdve mennyi idő, amikor legelőször volt sétáltatva. :)

2015. jan. 13. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hónaposan vittem először sétálni, eleinte jutalomfalattal csalogattam, amikor megállt és nem akart jönni.


3 hónaposan már jött velem gyorsan mindenhova, de ha a flexi pórázt használtam akkor sokszor előrefutott, aztán megvárt, utána meg lemaradt és akkor rángatni kellett, hogy jöjjön.


Néha viszont a másik, rövid pórázzal mentünk le, és akkor egy olyan 5 percig rángatott, aztán megszokta hogy most nem rohanhat 5 métereket ide-oda, és utána már rendesen jött mellettem.


kb 4 hónapos kora után már nem használtam a flexit, csak a rövid pórázt, mert jobb nekem ha normálisan jön mellettem, és a sima pórázt nem is kell fognom, csak így ráhúzom a csuklómra, és nem rángatja. Most már több mint 5 hónapos.

2015. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!