Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kalkuláljam mekkora lesz?

Hogy kalkuláljam mekkora lesz?

Figyelt kérdés
Van egy kevrék kiskutyam aki 16 hetes. na most 15 kg. nagyjából mire számítsak mekkora lesz? és nagy gond nála hogy rettenetesen tudja húzni a pórázt ha meg nem és jön.mellettem akkor folyton engem néz h mikor adok jutit. és mostmár próbálom h csak akkor adom neki ha előre néz de nehéz. meg van.olyan h nagyon gyorsan összebarátkozik minden emberrel ami nem rossz de nem kéne mindenkivel ilyen hamar lepacsiznia. már figyelmeztettek is h ha nem szokatjuk le róla az is lehet h elvsizik. hogy szokassam le erről ill ezekről?

2015. jan. 13. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretned hogy mindenkivel joban legyen, akkor ha baratkozna sozz egy picit a fenekere hogy nem szabad, es ha jol csinalta akkor jar a juti!

Az udvaron gyakorjatok a porazos, dolgot:)

Es milyen fajta a kutya?

2015. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 35 kgra számíthatsz. Az baj ha húz, viszont ha melletted jön és várja a jutit, téged néz, az tökéletesen rendben van. Erről nem kell leszoktatni, idővel egyenesen fog nézni, csak még kölyök és várja a megerősítést. Az sem gáz hogy könnyen barátkozik mert a kölykök már csak ilyenek. Ettől függetlenül felnőttként lehet jó házőrző.
2015. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!